"Şerefimizle oynayıp, hakkımızla kazanacağımız bir şampiyonluk istiyoruz"

"Şerefimizle oynayıp, hakkımızla kazanacağımız bir şampiyonluk istiyoruz"
"Şerefimizle oynayıp, hakkımızla kazanacağımız bir şampiyonluk istiyoruz"
- Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman: " İnşallah hep beraber şampiyonluğu da kazanacağız"

YALOVA (AA) - Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşacaklarına inandığını söyledi.

Yalova Beşiktaşlılar Derneği'nin, Beşiktaş Kulübü'nün 113. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Sporium Sosyal Tesisleri'nde düzenlediği etkinlikte konuşan Fikret Orman, taraftar derneklerinin verdiği maddi ve manevi destek sayesinde, 10 gün içinde statlarına kavuşacaklarını kaydetti.

Beşiktaş açısından bir devrin kapandığını, yeni bir devrin açıldığını ifade eden Orman, "Hep söylüyoruz, slogan haline getirdik. İki büyük başkanımızdan, Şeref Bey'den ve Baba Hakkı'dan; 'Şerefinle oyna, hakkınla kazan'. Bunu temsil eden camianın mensupları olarak, şerefimizle oynayıp, hakkımızla kazanacağımız bir şampiyonluk kupası istiyoruz. O günlerden, bugünlere geldik. İnşallah hep beraber şampiyonluğu da kazanacağız." diye konuştu.

Orman, Beşiktaş'ın Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk kazanacağına inancını tekrarlayarak, "Beşiktaş, Türkiye'nin imkanları en geniş, geliri en büyük kulübü. Taraftarıyla şahlanmış bir kulüp. İnşallah bu sene Vodafone Arena'da kupasını kaldıracak." değerlendirmesinde bulundu.

Yalova'da bir tesis kurmayı planladıklarını anlatan Fikret Orman, "İnşallah burada Beşiktaş'ı temsil edecek güzel bir tesis yapacağız. Bütün il arkamızda, bir öncülük yapmış oluruz. Allah onu da hep beraber açmayı nasip etsin." ifadelerini kullandı.

Etkinliğin sonunda Yalova Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Serkan Deringöl, Orman'a Beşiktaş ambleminin bulunduğu bir tablo hediye etti. Başkan Orman, teşekkür ederek, tabloyu Vodafone Arena'da uygun bir yere asacaklarını söyledi.