Terör saldırılarına tepkiler

Terör saldırılarına tepkiler
Terör saldırılarına tepkiler
- AK Parti Yalova İl Gençlik Kolları, terör saldırılarını protesto etti

YALOVA (AA) - AK Parti Yalova İl Gençlik Kolları, terör saldırılarına tepki gösterdi. 

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Numan Aslankaya, Uğur Mumcu Kültür Merkezi önünde yaptığı  basın açıklamasında, şehitler için burada toplandıklarını belirtti.  

Aslankaya, büyük bir acının yaşandığını ifade ederek, "Rabbim şehadetlerini kabul etsin. Bizleri de onların kanlarına sebep olan kalleşlere karşı muktedir eylesin. Biliyoruz ki hiçbir laf bu acıyı dindiremez ama böyle bir süreçte ayakta, dimdik durmalıyız" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın açıklamalarını bazı medya organlarının çarptırdığını dile getiren Aslankaya, "Şehit haberlerinin ardından Cumhurbaşkanımızın yapmış olduğu açıklamayı sabote ederek, şehitlerimizin yasını bile tutmamıza müsaade etmeyen bir zihniyetle karşı karşıyayız. PKK ile sürekli dirsek temasında olan bu hainler akılları sıra ülkede Cumhurbaşkanımız üzerinden algı yaparak iftira kampanyasına girişmiştir" diye konuştu. 

Yalova Milletvekili Fikri Demirel ve İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ile çok sayıda partili de basın açıklamasında hazır bulundu.