Üniversite öğrencileri okulu renklendirdi

Üniversite öğrencileri okulu renklendirdi
Üniversite öğrencileri okulu renklendirdi
- Yalova Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Demir: - "Hürriyet Ortaokulunda fidan dikimi oldu, merdivenleri boyadık, ana sınıfına şirinler köyü ve çeşitli kahramanlardan oluşan renkli bir ortam hazırladık"

YALOVA (AA) - Yalova Gençlik Merkezine üye Yalova Üniversitesi öğrencileri, Hürriyet Ortaokulunu güzelleştirmek için fidan dikti, merdivenleri boyadı, ana sınıfına şirinler köyü ve çeşitli kahramanlardan oluşan bir ortam hazırladı.

Yalova Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Sibel Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, merkez olarak sosyal sorumluluk projeleri hazırladıklarını söyledi.

Hürriyet Ortaokulunda yaptıkları projenin amacının, okulu güzelleştirmek, renklendirmek ve öğrencilerin şevkle okula gelmesini sağlamak olduğunu belirten Demir, "Burada 25 üniversite öğrencisiyle çeşitli aktiviteler yaptık. Hürriyet Ortaokulunda fidan dikimi oldu, merdivenleri boyadık, ana sınıfına şirinler köyü ve çeşitli kahramanlardan oluşan renkli bir ortam hazırladık" dedi.

Demir, Gençlik Merkezinde çok fazla gönüllü öğrenci bulunduğunu anlattı.

Üyelerin çoğunluğunun üniversite öğrencisi olduğunu dile getiren Demir, "Gönüllü kulübü olarak çalışıyoruz ve buraya katılanlar her anlamda bize destek veriyor. Sadece okullara gitmiyoruz, huzurevleri ve sevgi evleri gibi yerlere de giderek çeşitli aktiviteler yapıyoruz. Tüm öğrenci ve gençlerimizi merkezimize bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Okul Müdürü İlhan Aydan da üniversite öğrencilerine teşekkür etti.


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Şirinler

  ,

  Öğrenci

  ,

  Okul

  ,

  sosyal