Voleybol: Bayanlar 3. Lig

Voleybol: Bayanlar 3. Lig
Voleybol: Bayanlar 3. Lig
-Çiftlikköy Belediyespor Antrenörü Deviren: "Gençlerle devam edeceğiz"

YALOVA (AA) - Çiftlikköy Belediyespor Bayan Voleybol Takım Antrenörü Mihrican Deviren, transfer yapmama kararı aldıklarını belirterek, kadrolarındaki genç oyuncularla lige devam edeceklerini bildirdi

Türkiye Bayanlar Voleybol 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden ve ilk yarısı biten ligde son sırada bulunan Çiftlikköy Belediyespor'da ikinci devre hazırlıkları sürüyor.

90. Yıl Spor Salonu'nda gerçekleştirilen antrenmanlarla ikinci yarı hazırlıklarına devam eden kırmızı - siyahlılarda Antrenör Deviren, transfer yapmayacaklarını söyledi.

Deviren, gazetecilere yaptığı açıklamada, zor bir grupta mücadele ettiklerini belirterek, "Ligin ikinci yarısı 18 Ocak'ta başlayacak. Belki bir turnuvaya katılabiliriz. Öyle bir teklif geldi. Onunla ilgili programımızda sporcularımızın dershaneleri önemli. Ona göre karar vereceğiz. Şuanda biraz daha kondisyon ve teknik ağırlıklı çalışıyoruz. Taktik çalışmalarına henüz başlamadık. Bu sene çok zor bir gruptayız. Grupta henüz her şey bitmiş değil. Her şey olabilir. Transfer yapmama kararı aldık. Gençlerle devam edeceğiz" diye konuştu.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  spor

  ,

  Kırmızı

  ,

  Lig

  ,

  Voleybol

  ,

  genç