Yalova Emniyet Müdürü Süvari, görevine başladı

Yalova Emniyet Müdürü Süvari, görevine başladı
Yalova Emniyet Müdürü Süvari, görevine başladı
- Polis Başmüfetişliğinden Yalova Emniyet Müdürlüğüne atanan Mehmet Ali Süvari, görevi Hüseyin Ümit Yüksel'den devraldı.

YALOVA (AA) - Polis Başmüfetişliğinden Yalova Emniyet Müdürlüğüne atanan Mehmet Ali Süvari, görevi Hüseyin Ümit Yüksel'den devraldı.

Görevine başlayan Süvari için Emniyet Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde bir tören düzenlendi. Genel Müdürlüğe atanan Yüksel ve tören mangası tarafından karşılanan Süvari, ardından yeni mesai arkadaşlarıyla tanıştı. Süvari, daha sonra Yüksel ile makamına geçti.

Süvari, burada yaptığı konuşmada, Yalova'da başarılı çalışmalara imza atmak istediğini dile getirdi. Süvari, "Değerli meslek büyüğümüzden bu görevi teslim almak bizim için büyük kolaylık. Yalova'nın huzuru ve güvenliği için tüm personelle birlikte bugün bırakılan yerden aynı şekilde çalışmalarımızı devam ettireceğiz" dedi.

Mehmet Ali Süvari, daha sonra, Yüksel'e kente yaptığı hizmetler nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğünün forsunu takdim etti. 

Hüseyin Ümit Yüksel de görevi gönül rahatlığıyla devrettiğini ifade ederek, "Yalova güzel bir yer ve burada huzur içerisinde çalıştık. Aynı huzuru artırarak, performansı da yükselterek devam ettireceklerine inanıyoruz" dedi.