Yalova Minibüsçüler Odası Başkanı Keskin:

Yalova Minibüsçüler Odası Başkanı Keskin:
Yalova Minibüsçüler Odası Başkanı Keskin:
- "11 hatta günde bin 500'e yakın yaptığımız seferlerde ufak tefek eksikliklerimiz var ama bunları minimize etmeye çalışıyoruz"

YALOVA (AA) - Yalova Minibüsçüler Odası Başkanı Sefer Keskin, "11 hatta günde bin 500'e yakın yaptığımız seferlerde ufak tefek eksikliklerimiz var ama bunları minimize etmeye çalışıyoruz" dedi.

Keskin, gazetecilere yaptığı açıklamada, minibüs ücretlerinin diğer illerin birçoğuna göre daha uygun olduğunu söyledi.

Yalova'da 65 yaş ve üstü vatandaşların yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından kart alanların da ücretsiz seyahat ettiğini belirten Keskin, şunları kaydetti:

"Yalova, diğer illerden daha pahalı değil aksine daha ucuz çünkü bazı büyükşehirlerde öğrencilerden bile normal ücret alınıyor ve buradaki fiyatlardan daha pahalı. İstanbul , Kocaeli ve Bursa fiyatlar konusunda bizden önde. İlimizde çok sirkülasyon da yok. Günün belirlenen her saatinde arabalar var. 11 hatta günde bin 500'e yakın yaptığımız seferlerde ufak tefek eksikliklerimiz var ama bunları minimize etmeye çalışıyoruz. Ayrıca her şeye zam yapılmasına rağmen şu anda ücret tarifelerine zam yapmayı düşünmüyoruz." 


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  YAŞ

  ,

  zam

  ,

  Ucuz

  ,

  Aile

  ,

  seyahat

  ,

  sosyal