Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
- 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

YALOVA (AA) - AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, "İlkeli, tarafsız ve dürüst habercilik anlayışıyla toplumun doğruya ulaşmasına destek veren basınımızın her gününde yanındayım" ifadesini kullandı.

Coşkun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, şunları kaydetti:

"Demokrasiye ve ülkeye sağladığı katma değer için tüm basın çalışanlarına teşekkür ederim. Düşüncelerin ve olayların, hür ve özgür bir şekilde doğru bilgi ışığında tarafsız olarak kaleme alınması ve resmedilmesi tüm vatandaşlarımızın sosyal bir ihtiyacı halindedir. Basın mensuplarının özel hayatlarından, zamanlarından ve ailelerinden feragat ederek, fedakarlıklarla mesleklerini yapmaktadır. İlkeli, tarafsız ve dürüst habercilik anlayışıyla toplumun doğruya ulaşmasına destek veren basınımızın her gününde yanındayım."

 

- Çiftlikköy'e üç yeni proje

 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, konferans salonu, sahil projesi ve düğün salonu projelerini yapacaklarını bildirdi.

Silpagar, Çiftlikköy Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda, ilçe için yeni projeler hazırladıklarını söyledi.

İlçe sakinlerinin ihtiyaç duyduğu sosyal donatı alanları ve sahilde yeni düzenlemeler hayata geçireceklerini belirten Silpagar, "Konferans Salonu, Sahil Projesi ve Düğün Salonu projelerini yaprak halkımıza en iyi hizmetleri vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.

 

- Çiftlikköy'de zabıtadan gıda denetimi

 

Çiftlikköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda ürünleri satan market ve süpermarketlerde gıdalarda tarih denetimi yaptı.

Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, yaptığı yazılı açıklamada, insan sağlığını her şeyden çok önemsediklerini bildirdi.

Zabıta ekiplerinin, vatandaşların sağlıksız ve kullanım tarihi geçen ürünleri tüketmemesi için market ve süpermarketlerde denetimler yaptığını belirten Silpagar, vatandaşların da ürün satın alırken son kullanma tarihine mutlaka dikkat etmesi gerektiğini vurguladı.