Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
- Salman'dan bakıma muhtaç kadın ve çocuklara ziyaret

YALOVA (AA) - Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Anadolu Kalkınma Vakfı Çocuk Evleri Sitesi'ni ziyaret etti.

Salman, ziyarette bakıma muhtaç  kadın ve çocuklara hediyeler vererek onlarla sohbet etti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Salman, burada yaşayan yaşlılar ve çocukların unutulmaması ve sık sık ziyaret edilmesi gerektiğini söyledi.

Engelli vatandaşlar için özel bir duyarlılığa sahip olduğunu ifade eden Salman, engelli kadınların yaşam kalitelerini artırmak için de gerekli çalışmaları yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

- Subaşı Kent Konseyi 2'nci Genel Kurul Toplantısı

 

Subaşı Kent Konseyinin 2'nci Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Subaşı Kültür Müzesi'de düzenlenen toplantıya, Türkiye Kent Konseyleri Genel Başkanı Hasan Soygüzel, Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Yalova Üniversitesinden Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ersin Kavi, Subaşı Kent Konseyi Başkanı Zeki Gürsu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Soygüzel, toplantıda yaptığı konuşmada, bir belde olan Subaşı'nın Kent Konseyinin ciddi çalışmalar yaptığını ve daha başarılı olacağına inandığını söyledi.

Toplantı, dilek ve temennilerle sona erdi.

 

- TOBB Yalova Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Şık'tan ziyaret

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yalova Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Sercan Şık, Belediye Başkanı Vefa Salman'ı ziyaret etti.

Şık, kurum yöneticilerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Salman da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Şık ve yönetimine başarılar diledi.