Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
Kent Buluşmaları toplantısı yapıldı

YALOVA (AA)- CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel, Yalova Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği Kent Buluşmaları toplantısına katıldı.

Özcan, burada yaptığı konuşmada Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın, 7 aydır görevde olduğunu ve daha zamana ihtiyacı olduğunu söyledi.

40 yıldır sağ partiler tarafından Yalova'nın yönetildiğini belirten Özcan, "Belediye başkanımız daha 7 aydır görev yapıyor. Bir bebek bile 9 ayda dünyaya geliyorsa belediye başkanımızın da daha zaman ihtiyacı var. Belediye başkanımız, CHP'nin güler yüzlü ve sosyal belediyecilik anlayışı ile bölgemizde sorunları çözdüğünde halkımız o zaman gerçeği görecek" diye konuştu.

AK Parti 'nin gün geçtikçe oy kaybettiğini ifade eden Özcan, CHP'nin 2015 yılı genel seçimlerinden büyük bir başarı yakalayarak çıkacağına inandığını kaydetti.

 

- Altınova Kaymakamı Kaya'ya ziyaret

Yalova Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan ve Milli halterci Gökhan Kılıç, Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya'yı ziyaret etti.

Kaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yalova'dan çıkan başarılı sporcuların diğer sporculara örnek olduğunu söyledi.

Kaplan da, Yalova'da spora büyük önem verdiklerini ve gençlerin spor yapması için gerekli çalışmaları yaptıklarını ifade etti.

 

- MHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Yılmaz'a ziyaret

  Çiftlikköy Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Hikmet Çoraklı, MHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Tahir Yılmaz'ı ziyaret etti.

Çoraklı, ziyarette yaptığı konuşmada Yılmaz'a yeni görevinde başarılar diledi.

Yılmaz da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek MHP olarak ilçede partisi için gerekli çalışmalarını yapacağını ifade etti.

Daha sonra ziyaret sohbet havasında devam etti.