Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
Başkan Salman Bayraktepe Mahallesi'de incelemelerde bulundu

YALOVA (AA) - Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Bayraktepe Mahallesi'nde meydana gelen kayma nedeniyle yüksek gerilim hattında oluşan sorunu inceledi.

Salman, incelemelerini yaptıktan sonra Bayraktepe Mahalle Muhtarı Ahmet Esmer  ve UEDAŞ Müdürü Volkan Çelik ile görüştü.

Salman, yaptığı açıklamada mahallede oluşan kaymayı yakından takip ettiklerini söyledi.

Yüksek gerilim hattının UEDAŞ'ın yetki alanı içinde olmasına rağmen kendileri üzerine düşen her şeyi yapmaya çalıştıklarını belirten Salman, hafta sonuna kadar sıkıntıyı ortadan kaldırmaya çalışacaklarını kaydetti.

 

- Kaytazdere'de ağaç budama çalışması

Kaytazdere Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından  kış mevsimi dolayısıyla cadde ve sokaklardaki ağaçların budanmasına başlandı.

Kaytazdere Belediye Başkanı Kangal, yaptığı açıklamada mevsim dolayısıyla cadde ve sokaklardaki ağaçların budanmaya başlandığını söyledi.

Budama ve bakım çalışmaları sayesinde ağaçların daha sağlıklı, kuvvetli ve dengeli bir gelişim göstereceğini belirten Kangal, beldenin görüntüsünün daha güzel hale getirilmesinin yanında, oluşabilecek tehlikelere karşıda önlemin alındığını ifade etti.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  kış

  ,

  gerilim

  ,

  Cadde