Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
SGK öğrencilere kitap hediye etti

YALOVA (AA) - Yalova Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından öğrencilere Güven ile Sağlıklı Yaşam - Diyabet ve Obezite adlı kitap hediye edildi.

Yalova Sosyal Güvenlik İl Müdür Vekili Hasan Demiröz, Yalova TOKİ İlkokulunda  öğrencilere Güven ile Sağlıklı Yaşam ? Diyabet ve Obezite isimli hikaye kitabı ve çizgi film CD'si dağıttı.

Demiröz, burada yaptığı konuşmada erken yaşlarda sosyal güvenlik bilincini oluşturmayı amaçladıklarını ve bu nedenle böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Her yıl farklı CD ve hikaye kitaplarını öğrencilere dağıttıklarını ifade eden Demiröz, daha sonra öğrencilere Sosyal Güvenlik Kurumu hakkında bilgi verdi.

 

- DP İl Yönetiminde YTSO'ya ziyaret

DP Yalova İl Yönetimi, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan ve Meclis Başkanı Cemil Demiryürek'i ziyaret etti.

Becan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek geçtiğimiz ay yapılan DP Yalova İl Kongresi'nde tekrar başkanlığa seçilen ve il dışında olduğu için ziyarete katılamayan Muharrem Er adına yönetimine başarılar diledi.

YTSO olarak Yalova'nın gelişmesi için üyelerle, herhangi bir siyasi parti gözetmeksizin birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını belirten Becan, kapılarının tüm siyasi partilere açık olduğunu ifade etti.