Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
YALOVA (AA) - Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kar temizleme çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Belediye Başkanı Metin Oral,...

YALOVA (AA) - Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kar temizleme çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

  Belediye Başkanı Metin Oral, yaptığı açıklamada yurt genelini etkisi altına alan soğuk ve yağışlı havanın hayatı olumsuz etkilediğini söyledi.

 Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından vatandaşların mağdur olmaması için 7/24 esasına göre karla mücadele edildiğini belirten Oral, "Kar yağışının hayatı olumsuz etkilememesi için belediye olarak üzerimize düşenleri yerine getiriyoruz. Ekiplerimiz tuzlama, kar küreme ve süpürme çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimiz büyük bir özveriyle görevlerini en iyi şekilde yerine getiriyorlar. Halkımızın sıkıntı yaşamaması için Altınova Belediyesi olarak görev başındayız" diye konuştu.

 

- Altınova'da eğitim çalıştayı

 Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Eğitim Çalıştayı toplantısı düzenlendi.

  Hürriyet Ortaokulu'nda düzenlen toplantıya İlçe Kaymakamı Nurullah Kaya, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar ve STK temsilcileri katıldı

 Sitar, burada ilçede yapılan projeler hakkında bilgi verdi ve daha sonra toplantı görüş alışverişi yapılmasından sonra son buldu.

 


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Belediye

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  kar