Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
- Piyasa Gözetimi ve Denetimi Performans Değerlendirme Raporu

YALOVA (AA) - Yalova Bilim , Sanayi ve Teknoloji Müdürü Hüseyin Çiçek, "Piyasa Gözetimi ve Denetimi Performans Değerlendirme Raporu"nda müdürlük olarak denetçi başına düşen denetim sayısında 81 il arasında ilk 5'e girdiklerini bildirdi.

Çiçek, yaptığı yazılı açıklamada, geçen yıl 936 denetim gerçekleştirdiklerini ve bunlarda 82 üründe aykırılık tespit ettiklerini aktardı.

Daha çok denetim yapmak için iki olan personel sayısını bu yıl üçe çıkardıklarını belirten Çiçek, "Piyasa Gözetimi ve Denetimi Performans Değerlendirme Raporunda, İl Müdürlüğümüz, denetçi başına düşen denetim sayısında 81 il arasında ilk 5 il arasında girdi. Bu da bize gurur verdi. Bu yıl da çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdüreceğiz" ifadesini kullandı.

 

- Çiftlikköy Belediye Başkanı Silpagar'a ziyaret

 

Çiftlikköy Gazi Abdurrahman Ortaokulu Kız Voleybol Takımı, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar'ı ziyaret etti.

Silpagar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Yalova genelinde düzenlenen Ortaokul Kızlar Voleybol Turnuvası'nda birinci olmalarının gurur verici olduğunu söyledi.

Takımın başarısının tüm ilçeyi mutlu ettiğini belirten Silpagar, "Bu kızlarımız gelecekte bizim filenin sultanlarımız olarak, Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Takımında oynayacak. Spor alanda birçok takımımız kuruluyor. Voleybolcu kızlarımızın Kırklareli'ndeki turnuvaya gitmeleri için de araç tahsisi yapacağız" diye konuştu.

Okul Müdürü Hasan Çetin ise zor şartlar altında yapılan antrenmanların ardından gelen başarının kendileri için çok değerli olduğunu ifade etti.