Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
14 Mart Tıp Bayramı

YALOVA (AA) - Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Yalova Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti.

Salman, 14 Mart Tıp Bayramı'nı dolayısıyla Yalova Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek çalışanlara karanfil takdim etti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Salman, her zaman hastaneleri ziyaret etmeye çalıştığını söyledi.

Hastane çalışanlarının dünyanın en zor ve en onurlu görevlerinden birini üstlendiklerini belirten Salman, "İnsanların en acılı ve yardıma ihtiyacı olduğu zamanlarda sabır ve şefkatle görevinizi yapıyorsunuz. Büyük özveri ile çalışan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor, başarı ve kolaylıklar diliyorum" diye konutu.

 

Öztabak'tan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti iktidarı döneminde her türlü altyapı, personel, teknik donanım ve teçhizatın sağlandığını bildirdi.

Öztabak, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayınladığı açıklamada şunları ifade etti:

"AK Parti iktidarımız döneminde uzun yıllar göz ardı edilen pek çok sağlık sorununun üzerine gidilmiş, vatandaşlarımızın hak ettiği gibi sağlık hizmetinden yararlanabilmesi için her türlü altyapı, personel, teknik donanım ve teçhizat sağlanmıştır. Ben ülkemizin her noktasında yılmadan hizmet veren değerli hekimlerimize ve tüm sağlık camiasına çalışmalarında başarılar dilerken, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutluyorum."