Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
Subaşı Belediyesi'nden engelli vatandaşa akülü araba

YALOVA (AA) - Subaşı Belediye tarafından engelli olan Münire Ekdi'ye akülü araç hediye edildi.

Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, belediye olarak engelli vatandaşlara yardım etmeye çalıştıklarını söyledi.

Herkesin bir engelli adayı olduğunu belirten Yılmaz, "Engelli vatandaşlarımızın toplumsal hayata katılımlarının sağlanması ve hayat standartlarının yükseltilmesi, çağdaş toplum anlayışının bir parçasıdır. Engelli olmak bir kusur değildir. Hepimiz engelli adayıyız. Bu nedenle toplum olarak engellilere gereken ilgi ve desteği sağlamalı ve onları yalnız bırakmamalıyız. Bizlerde bu çerçevede engelli kardeşlerimizin talep ve ihtiyaçlarını yerine getiriyor, onları yalnız ve çaresiz bırakmıyoruz" diye konuştu.

 

- PTT Yalova Müdürlüğü'ne 10 motosiklet alındı

Yalova PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan rekabet koşullarına ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmalar yapıldığını bildirdi.

Derviş, yaptığı açıklamada posta ve kargo taşımacılığı alanındaki hizmetlerini daha hızlı ve kaliteli sunabilmek amacıyla mevcut motosikletlere yenilerini ilave ettiklerini söyledi.

Aldıkları 10 yeni motosikleti de müşterilere en iyi hizmeti vermek için hizmete sunduklarını belirten Derviş, "Her zaman olduğu gibi bundan sonra da sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde vatandaşlarımızın menfaati ve temennileri doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılacağını belirtir, alımı yapılan yeni motosikletlerimizin halkımıza hayırlı olmasını dileriz" diye konuştu.

 


  ETİKETLER:

  hayat

  ,

  Belediye

  ,

  Hediye

  ,

  Posta

  ,

  toplum

  ,

  zaman

  ,

  engelli