Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
- Belediye Başkanı Salman'a ziyaret

YALOVA (AA) - Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanı Kurmay Albay Osman Özyazıcı ve bir grup askeri öğrenci, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ı ziyaret etti.

Salman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip belediyenin çalışmalarını anlatarak, Özyazıcı ve askeri öğrencilere başarılar diledi.

Özyazıcı da ziyaret anısına Salman'a hediye takdim etti.

 

- AK Parti 'de temayül yoklaması

 

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, milletvekili adaylarının belirlenmesi çalışmaları kapsamında temayül yoklaması yapılacağını bildirdi.

Öztabak, gazetecilere yaptığı açıklamada, genel seçimlerde Yalova'dan partisinden milletvekili adayı belirlenmesi için sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerine temayül yoklaması ifad etti.

Temayül yoklamasının AK Parti İrtibat Bürosu'nda 23 Mart'ta gerçekleştirileceğini belirten Öztabak, "Partimiz gerek bu tür temayül çalışmaları ile gerekse kamuoyu anket araştırmaları ile hem teşkilatın hem de kanaat önderlerinin hem de halkımızın taleplerinin göz önüne almak istiyor. Sivil toplum kuruluşlarımızın başkan ve yönetim kurullarının görüşleri bu süreçte çok kıymetlidir. Bu nedenle sivil toplum kuruluşlarımızın bu çalışmaya ilgi göstermesini ve çalışmaya sahip çıkmasını temenni ediyorum" diye konuştu.