Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
- Altınova Belediyesinden bilgilendirme toplantısı

YALOVA (AA) - Altınova Belediyesi tarafından yapılan çalışmaların değerlendirmesi için bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Belediye birim müdürleri, Belediye Başkanı Metin Oral ve meclis üyelerine 2013-2014 yılları ile bu senenin ocak-mart döneminde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Oral, toplantıda yaptığı konuşmada, belediye olarak ilçeyi daha iyi bir yer haline getirmek amacıyla çok çalıştıklarını söyledi.

Şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Oral, bu bilgilendirme toplantılarını üç ayda bir yapacaklarını ifade etti.

 

- Yalova'daki korunan alanlarında inceleme

 

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Yalova Şube Müdürlüğü tarafından ilde koruma altına alınan yerlerde inceleme yapıldı.

Yalova Şube Müdürü Merih Seferoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, il sınırları içinde bulunan Harmankaya Tabiat Parkı ve Delmece Yaylası Tabiat Parkı'nı gezdiklerini bildirdi.

Tabiat parklarıyla ilgili bugüne kadar yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapılacakların değerlendirildiğini aktaran Seferoğlu, bu tür incelemelerle parkların durumunu kontrol ettiklerini kaydetti.