Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
Genel seçime doğru

YALOVA (AA) - AK Parti Yalova Milletvekili adayı Fikri Demirel, seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret etti.

Kirazlı Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Demirel, esnafın sorunlarını dinleyerek onlara parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Esnaf ziyaretinden sonra açıklama yapan Demirel, esnafın sorunlarını çok iyi bildiğini ve bu sıkıntıların çözülmesi için gerekli çalışmayı yapacağını söyledi.

Sanayinin her alanında yetişmiş elemana ihtiyacın olduğunu belirten Demirel, "Mesleki ve teknik eğitimin önü uzun bir süre kapalıydı. Dolayısıyla bu okullarımız hak ettikleri ilgiyi maalesef yakın zamanlara kadar göremiyorlardı. Önümüzdeki yıllarda en büyük önceliğimiz mesleki ve teknik eğitim olacak. Hükümet programımızda da bu çok açık bir biçimde vurgulandı. Teknolojideki değişimleri eğitim sistemimize aktarabilmek için ne mümkünse yapacağız" diye konuştu.

Demirel, esnafın istediği zaman sıkıntılarını anlatmak için kendisini arayabileceğini kaydetti.

 

- MHP  Yalova Milletvekili adayı Üstel'den ziyaret

 MHP Yalova Milletvekili adayı Ünlem Üstel,  seçim çalışması  yaptı.

Cumhuriyet ve Safabey caddelerinde esnafı ziyaret eden Üstel, esnafın sorunlarının dinleyerek sorunlarının çözümünün adresinin MHP olduğunu ifade etti.

Üstel, ziyaretten sonra yaptığı açıklamada partisine her gecen gün ilginin daha da arttığını söyledi.

Yalova'da her kesime ulaşarak partisinin çalışmalarını anlattıklarını belirten Üstel, Yalova'da hakkettikleri oyu alacaklarına inandığını kaydetti.