Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
- Yalova Belediye Başkanı Salman yapılan çalışmaları inceledi

YALOVA (AA) - Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmaları inceledi.

Salman, belediye ekiplerince Gazipaşa Caddesi'nde yapılan çalışmalarda eksiklik olup olmadığını inceleyerek burada personelden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Daha sonra yapılan çalışmalarla ilgilide vatandaş ve esnaftan görüş alan Salman, buradaki banklarda tercih edilen temalarla kentin turizmine katkı yapmak istediklerini söyledi.

Yalova'nın birçok doğal güzelliğe sahip olduğunu belirten Salman, yapılan hizmetlere zarar vermemesi konusunda da vatandaşlardan anlayış beklediklerini kaydetti.

 

- AK Parti Milletvekili Demirel'e ziyaret

Yalova Memur Sen İl Başkanı Uğur Hakan Tan, AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel'i ziyaret etti.

Demirel, AK Parti Yalova İl Binası'nda yapılan ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek sivil toplum örgütlerinin öneminin farkında olduklarını söyledi.

 Sivil toplum kuruluşlarının gelişmesini ve ilerlemesini istediklerimi belirten Demirel, "Memurlar, ülkenin gelişimde, ekonomide, idarede, yapılanmada, halka hizmette çok büyük önem arz ediyor. Bizde her zaman onlara gerekli önemi vermeye çalışıyoruz" diye konuştu.

Tan da Demirel'e milletvekili görevinde başarılar dileyerek Demirel'den Yalova için başarılı çalışmalar yapmasını beklediklerini ifade etti.