Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
- Tatlı üreticilerine denetim yapıldı

YALOVA (AA) - Yalova Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından Ramazan Bayramı öncesinde pastahane ve tatlı üretim merkezlerinde denetim gerçekleştirildi.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, yaptığı açıklamada Ramazan Bayramı öncesi pasta, tatlı, şeker, lokum, helva gibi ürünlerin üretimini ve satışını yapan işyerlerinde denetim yapıldığını söyledi.

Yalova Belediyesi ekiplerinin denetimlerde hijyen, son kullanma tarihi ve ham madde gibi konulara titizlikle baktıklarını belirten Salman, "Denetimlerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanmaması yüzleri güldürürken, vatandaşlar bu konuda oluşabilecek şikayetlerini 444 8 777 nolu telefonla bize bildirebilirler" diye konuştu.

- Belediye otobüsleri mezarlığa ücretsiz sefer yapacak

Yalova Belediyesi otobüsleri Ramazan Bayramı dolayısıyla mezarlıklara ücretsiz seferler düzenleyecek.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, yaptığı açıklamada bayram boyunca 09.30 -16.30 saatleri arasında şehir mezarlığına ücretsiz seferler yapılacağını söyledi.

Vatandaşların bayramı huzurlu ve rahat bir şekilde geçirebilmesi için gerekli tüm talimatları ilgili birimlere verdiklerini belirten Salman, "Bayram boyunca 2 otobüsümüz Kemerköprü Cami önünden kalkarak minibüs güzergahını takip ederek şehir mezarlığına çıkacak. Kabristan ziyaretini gerçekleştiren vatandaşlarımızı yine aynı güzergahı takip ederek merkeze getirecekler" dedi.


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Belediye

  ,

  Cami

  ,

  denetim