Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
- Ramazan Bayramı

YALOVA (AA) - Yalova Valisi Selim Cebiroğu, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Cebiroğlu, yaptığı açıklamada Ramazan ayını geride bırakmanın hüznünü yaşarken bayramın gelmesininde mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Ramazan ayı boyunca Yalova'da düzenlenen iftarlarda vatandaşlarla birlikte iftar açmanın huzurunu yaşadıklarını belirten Cebiroğlu, "Yardımlaşma, dayanışma, sevgi ve kardeşliğin pekiştiği, birlik ve beraberliğin güçlendiği, özel günlerimizden biri olan Ramazan Bayramı'na ulaşmış bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı, sağlık  ve  mutluluk  içinde geçirmeleri temennisiyle kutlar, bayramın tüm insanlığa ve İslam alemine barış ve huzur getirmesini dilerim" dedi.


- Yalova Belediye Başkanı Saman'dan bayram mesajı

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Ramazan Bayramı'nın birlik ve beraberlik içinde kutlanılması temennisinde bulundu.

Salman, yaptığı açıklamada birlik, beraberlik, sevgi, saygı, merhamet, sağduyu ve hoşgörü ile gönülleri kuşatan Ramazan ayını geride bıraktıklarını söyledi.

Yalova'da vatandaşların bayramı sorunsuz kutlaması için gerekli çalışmaları yaptıklarını belirten Salman, "Ramazan ayının güzelliğini bir ay boyunca yaşadık. İftar sofralarında ve sonrasında Ramazan Şehrinde halkımızla iç içe olduk.  Ramazan Bayramı'na ulaşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz.  Bayramlar, halkımızın birlik ve dayanışmasını sosyal barış ve kardeşliğin geliştirilmesini sağlayan ortak sevinçler yaşayıp paylaştığımız müstesna günlerdir. Ben bu bağlamda tüm halkımızın bayramını kutluyorum" diye konuştu.

 


  ETİKETLER:

  İslam

  ,

  Ramazan

  ,

  Merhamet

  ,

  Belediye

  ,

  sosyal

  ,

  iftar

  ,

  Birlik