Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
- Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'a ziyaret

YALOVA (AA) - Karamürselbey Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Tezcan Kızılelma, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ı ziyaret etti.

Kızılelma, ziyarette önümüzdeki günlerde Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde göreve başlayacağı için teşekkür ziyaretlerine başladığını söyledi.

Salman da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kızılelma ile birlikte görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu söyledi.

Görevlerin her zaman gelip geçtiğini ama dostlukların baki kaldığını ifade eden Salman, "Birlikte çalıştığımız süre içerisinde her zaman karşılıklı iyi diyaloglar kurduk. Komşu ilimiz İzmit'te görev yapacağınızdan yine sık sık görüşeceğimizi ümit ediyorum. Yeni görevinizde başarılar diliyorum" diye konuştu.

- Altyapı yenileme çalışması

Yalova Belediyesi ekipleri tarafından kent merkezinde birçok noktada altyapı yenileme çalışması yapılıyor.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, yaptığı açıklamada, Girne Caddesi'ndeki yağmur suyu kanallarının yenilenmeye başlandığını söyledi.

Girne Caddesi'ndeki çalışmanın dışında kent genelinde de altyapı yenileme işlemlerinin devam ettiğini belirten Salman, "Yapılan yenilemelerle yağmur suyu, kanalizasyon ve içme suyu şebekesi günümüz teknolojisine uygun olarak değiştirilirken uzun yıllar altyapı sorununun yaşanmamasını hedefliyoruz" dedi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  komşu

  ,

  eğitim

  ,

  zaman

  ,

  kent

  ,

  Yağmur