Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
- Çınarcık Belediyesi'ne kalitevbelgesi verildi

YALOVA (AA) - Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, kalite yönetim standartları nedeniyle ISO 9001-2008 belgesi almaya hak kazandıklarını bildirdi.

Kurt, yaptığı açıklamada belediye olarak uyguladıkları çağdaş, modern hizmetlerin kalitesinin ISO 9001-2008 belgeyle tescillendiğini söyledi.

TÜRKAK onaylı ISO belgesini almaya hak kazandıkları için çok sevinçli olduğunu belirten Kurt, "Ben bunu toptan kalite yönetim çalışması olarak ifade ediyorum. Şu anda yetişmiş kadromuzla iyi işlere imza atıyoruz. Bu günde ISO 9001-2008 belgesini almaya hak kazandık. Bundan sonra da buna layık olmaya çalışacağız ve çalışmalarımızı giderek artan bir performansla sürdüreceğiz" diye konuştu.

- Belediye Başkanı Silpagar  kamu kurumlarıyla toplantı düzenledi

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, ilçede birlik ve beraberliğin güçlenmesi için kamu kurumlarıyla toplantı yaptı.

Silpagar'ın Çiftlikköy Belediyesi Bayraktepe Sosyal Tesisleri'nde düzenlediği toplantıya Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, İlçe Jandarma Komutanı Erkan Sağındık, İlçe Emniyet Müdürü Cem Bozdağ ve kurum müdürleri katıldı.

Silpagar, burada birlik beraberlik ortamının güçlendirilmesi ve kaynaşmanın artırılması için böyle bir organizasyon yaptıklarını dile getirdi.

Daha sonra toplantıda Çiftlikköy'ün sorunları konuşuldu.