Yalova'dan kısa kısa

Yalova'dan kısa kısa
Yalova'dan kısa kısa
- AK Parti Yalova Milletvekili Demirel'in köy ziyaretleri

YALOVA (AA) - AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, AK Parti Yalova İl Teşkilatı yöneticileriyle Altınova ilçesinde bazı köylerde ziyaretlerde bulundu.

Demirel, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral ve AK Parti'li yöneticilerle köyleri ziyaret ederek vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinledi.

Ziyaretler sonrası gazetecilere açıklama yapan Demirel, vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinlemek amacıyla bu etkinlikleri düzenlediklerini bildirdi.

Bu yıl köylerde yapılan projelerde emekleri olanlara teşekkür eden Demirel, 2016 yılında da yeni projelerin hayata geçirileceğini kaydetti.

 

- "Sanat müziği keman dinletisi" programı

 

Subaşı Belediyesi ve Subaşı Kent Konseyi ve Sözlü Tarih Çalışma Grubu iş birliğinde "sanat müziği keman dinletisi" programı yapıldı.

Kent Konseyi ve Sözlü Tarih Çalışma Grubu Başkanı Zeki Gürsu, Hacı Ali Saruhan Okulu Salonu'nda yapılan programda, öğrencilerin sosyal ve kişisel gelişimlerinde olumlu etkileri bulunması ve farklı enstrümanları tanımasını sağlamak için etkinliği düzenlediklerini ifade etti.

Daha sonra keman dinletisi gerçekleştirildi.