Yeni eğitim öğretim yılına doğru

Yeni eğitim öğretim yılına doğru
Yeni eğitim öğretim yılına doğru
- Yalova Belediye Başkanı Salman, mesaj yayımladı

YALOVA (AA) - Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, pazartesi günü başlayacak yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Salman, mesajında yeni dönemin tüm eğitim camiası için her açıdan verimli bir yıl olması temennisinde bulundu. Öğrencilerin çalışma azmi ve gayretiyle bugünü değil aslında geleceği şekillendireceklerini belirten Salman, şunları kaydetti:

"Elde edeceğiniz başarılar da geleceğe sağlam ve emin adımlar atmanızı sağlayacak. İnanıyorum ki her biriniz bu bilinçtesiniz. Geleceğimiz olan sizler, Cumhuriyetimizin kurucusu, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk 'ün gösterdiği çağdaş çizgiden asla sapmayarak Türkiye Cumhuriyeti'nin en büyük güvencesi olmaya devam edeceksiniz. Geçtiğimiz yıllarda Yalova, ülke genelinde yapılan tüm sınavlarda daima üst sıralarda yer almış ve gençlerimiz bizleri her zaman gururlandırmıştır. Bu yılda aynı başarının tekrarlanacağı beklentisi içerisinde olduğumu bilmenizi istiyor ve tüm öğrencilere 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyorum."