YTSO üniversite öğrencilerine burs verecek

YTSO üniversite öğrencilerine burs verecek
YTSO üniversite öğrencilerine burs verecek
YALOVA (AA) - Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO), 2015-2016 eğitim ve öğretim kapsamında yurt içinde örgün eğitim gören üniversite öğrencilerine...

YALOVA (AA) - Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO), 2015 -2016 eğitim ve öğretim kapsamında yurt içinde örgün eğitim gören üniversite öğrencilerine burs verileceğini duyurdu.

YTSO Başkanı Tahsin Becan, yaptığı yazılı açıklamada odanın belirlediği şartlar kapsamında 4 yıllık üniversite öğrencilerine karşılıksız burs vereceğini ifade etti.

Dört yıllık üniversite öğrencisi veya dört yıllık üniversiteye girmeye hak kazanmış başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin başvurularını beklediklerini belirten Becan, şunları kaydetti:

"Öğrencilerimiz, odamızın belirlediği şartlar dahilinde başvuru formu ile birlikte hazırlayacakları evraklarla 6 Kasım Cuma günü mesai saati bitimine kadar burs müracaatlarını yapabilirler. Başvuru sayısının verilecek burs sayısından fazla olması durumunda, kriterleri uygun olan kişiler arasından noter huzurunda çekiliş yapma işlemi uygulanacaktır. Odamıza iletilen formlardan evrak, onay, imza yada belge eksikliği bulunanlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Tüm öğrencilere eğitim, öğretim hayatlarında başarılar dilerim.".


  ETİKETLER:

  sanayi

  ,

  belge

  ,

  eğitim

  ,

  2015