Olmaz olmaz!..

Her tarafı kameralarla ve mikrofonlarla çevrili büyük bir stüdyonun içinde 20 hafta geçirecek olan 10 katılımcının yaşadıklarının 24 saat boyunca canlı olarak yayımlandığı bir yarışma programı!

Her tarafı kameralarla ve mikrofonlarla çevrili büyük bir stüdyonun içinde 20 hafta geçirecek olan 10 katılımcının yaşadıklarının 24 saat boyunca canlı olarak yayımlandığı bir yarışma programı! Bir nevi Big Brother, ama biraz farklı: Dokuz kadın ile bir erkeğin katılacağı yarışmanın hedefi, baştan çıkarmak! İçinde mutfak ve banyo da bulunan özel birer odaya sahip
olan kadın yarışmacıların amacı, erkeği yatağa atmak, erkek yarışmacının amacı, kadınların kur yapma girişimlerine rağmen nefsine hâkim olmak! Kuşkusuz bazı kurallar var: Kadınların erkeği odalarına davet etmeleri belli bir sıraya bağlı, aynı kişinin üst üste iki akşam şansını deneme hakkı yok, doğrudan cinsel bölgelere dokunmak da yasak! Kadınlar, afrodizyak yemekler pişirmekten iç çamaşırlarıyla dans etmeye, kışkırtıcı hikâyeler anlatmaktan sıradışı vaatlerde bulunmaya, çeşitli becerilerini sergileyerek erkeği tavlamak için ellerinden geleni yapacak! Erkek ise, kural gereği bu çabalara muhatap olmayı reddedemediği halde, kendine hâkim olmaya çalışacak!
20 hafta içinde kadınlardan biri erkekle cinsel ilişki kurabilirse 500 bin dolar kazanacak, ama erkek sonuna kadar direnirse, para ödülünün sahibi o olacak!
'Yok artık' mı dediniz? Birçok ülkede yapılmakta olan Big Brother ve türevlerinde çıplak görüntülerin ve cinsel ilişkilerin öne çıkmaya başladığını duymadınız herhalde! Amerika'daki Survivor'ın ardından, Fransa'daki Loft Story ve İngiltere'deki Big Brother da, giderek ilgisini kaybeden seyircinin merakını yeniden kabartmak için özellikle bu yola başvuruyor! Hal böyleyken, memleketimizde yukarıdaki gibi bir program yapmayı düşünen birileri olmadığından emin misiniz?

YAZARIN DİĞER YAZILARI