Pereira normal sezonu bu akşam kendisi açısından bitirdi

İki stoperi ilk yarıda sarı kart görmüş bir ekip karşısında bu kadar pasif bir oyun planı kabul edilemez. Pereira normal sezonu bu akşam kendisi açısından bitirdi artık uzatmalar!!!

Önce ev sahibi Fenerbahçe maça klasik bir derbi mücadelesi gibi başladı. Taraftar baskısıyla rakibin üzerine çökmeye çalışan bir takım izledik ilk 10 dakika. Sonrasında bu sezonun geri kalanındaki gibi plansız programsız bir performans izledik. İki stoperi ilk yarıda sarı kart görmüş bir ekip karşısında bu kadar pasif bir oyun planı kabul edilemez. Pereira normal sezonu bu akşam kendisi açısından bitirdi artık uzatmalar!!!

Gelelim konuk ekibe, maç öncesi Lig TV röportajında Hamza Hamzaoğlu'nun "rakibimizin takım olma yolunda sıkıntıları var" cümlesi dikkat çekiciydi. Topu alıp oynamaya çalışan rakibin bu eksikliğini kendi lehine çevirmeye çalışan bir Galatasaray gördük mü derseniz, son 20’ye kadar hayır derim. Son 20’de topu alan takımının ne yaptığını fark eden Hamza hocanın goldeki haydi saldırın tepkisi de maçın özeti gibiydi. 

Ve son olarak hakem yönetimi; ufak tefek hataları es geçiyorum, ev sahibinin ilk golündeki ofsaytı atlamak maça direkt etki etti, biraz dikkat!