Tecavüz izle, full indir

Reyting uğrunatecavüzden medet umanları kim hadım edecek?

Habertürk köşe yazarlarından şen bir hanım olduğu belli Rahşan Gülşan hanım, pek post feminist bir tavırla ‘Dekolte giyen tecavüzü hak eder’ demeye getiren İlahiyatçı Prof. Orhan Çeker’e, gazetesinin manşetinden jartiyerleri eşliğinde; ‘Bir gün beni arzularsan gel’ Banu Alkan pozu ve söylemi çekti. Medyanın mütecaviz tecavüz hevesi baki iken bu âlemden bir Orhan Çeker çekip gitse ne değişir ki?

Medyanın tecavüz hevesini, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisi başlamadan evvel başlayan tecavüz sahnesi reklamlarıyla yeterince test edip onaylamış olmalıyız. Update etmek isterseniz de malzeme çok. Mesela Fox TV’de yeni başlayan ‘Canan’ dizisi. Peyami Safa’nın ‘Canan’ romanından uyarlanan diziyi Peyami Safa seyretseydi, kendisini uçurumlardan aşağıya yuvarlayabilirdi. Böyle bir hikayenin altına Peyami Safa, ‘Server Bedii’ mahlasıyla bile imza atmazdı.

’Canan’ dizisi de ‘Fatmagül’ gibi, üstelik uyarlandığı romanda bir tecavüz vakası yokken, tecavüz sahnesiyle yaptı açılışını. ‘Canan’ın tecavüz sahnesi çok konuşulacak!’ başlığı derhal atıldı haberlere. Bu nasıl bir nemalanmak ki Gamze Özçelik’in Gökhan Demirkol tecavüz davası da hemen hatırlatıldı. Senaryosunu Ayfer Tunç gibi değerli bir yazarın yazdığı, daha değerli yazar Orhan Kemal’in eseri ‘72. Koğuş’tan uyarlanan filmi ‘En çok konuşulacak sahneler Hülya Avşar’ın tecavüz sahneleri’ diye yazıp çizmek, ‘Avşar tecavüz sahneleri ve iç çamaşırının göründüğü sahneler için dublör kullanmadı’ gibi ayrıntıların altını çizmek Orhan Kemal’in esas derdine tecavüz etmek değil mi?

Son ‘eğlencemiz’ de ‘Müjde
Ar’ın tecavüz sahnesiyle yıllarca konuşulan’ şeklinde tanıtılan ‘İffet’ filminin dizi hali. Ortada dizi bile yokken oturdu tecavüz gündeme. ‘Fahriye Evcen tecavüzden korktu’ başlıklarıyla izleyici avı başladı. Fahriye Evcen meşhur ‘Cama kafa sıkıştırılır, sonra kadın sıkıştırılır’ sahnesi sebebiyle rolü kabul etmemiş de,
rol Naz Elmas’a gitmiş. Dizi başlar başlamaz yüce Google, ‘İffet tecavüz full indir’ linklerini sıralayacaksa,
o rolleri bir düşünmek gerekiyor tabii. Sanal âlemin ‘Arka Sıradakiler tecavüz sahnesi izle, indir’, ‘Deniz Akkaya tecavüz sahnesi izle, indir’, ‘Fatmagül tecavüz indir’lerden geçilmemesi neden geçemeyişimiz bizim acaba?

Durum buyken birtakım AKP’li kadın milletvekillerinin tecavüzcülerin ‘takımlarına’ takılmaları, gündemin Orhan Çeker gibi adamlara kilitlenip kalmaları, Canan Arıtman’ın ‘Tecavüzcülerin hadım edilmesi yasa tasarısı Hüseyin Üzmez’i kurtarma yasasıdır’ paranoyasında ürettiği muhalefet, Rahşan Gülşan hanımın jartiyerli protestosu vs. vs. yoruyor beni. Kurt Cobain ‘Rape Me’ şarkısını nasıl bir ruh haliyle yapmış ise öyle bir hale sokuyor. Onun da şarkıyı yaparkenki derdi medya değil miydi? İnsanları uyuşturmakla görevli medya, Cobain’in uyuşturucu kullanmasını ‘flaş flaş flaş’ verdi de verdi. Cobain hepimize ‘Rape Me’ şarkısını vererek ve de, bir sene sonra intihar etti. Afiyetle dinleyiniz…

.