Ak Partililer boşuna uğraşıyor

<arabaslik>AK Partililer </arabaslik>niyetini anlamak için türlü kurnazlıklarla Tayyip beyi tuzağa düşürmeye çalışıyorlarmış. Tayyip bey kaçın kurası, onların yemişliği kadar Tayyip beyin üstüne dökmüşlüğü vardır. Siz papatyalarıma kulak verin.

Aman efendim ne münbit bir şeymiş gazete yazarlığı, dört bir yandan ihbar yağıyor vallahi de billahi de.
Ben bütün bu sevgili muhbirlerime, 'Köşemi okuyun, daha fazla şey öğrenirsiniz' diyorum ama yine de onları dinlemeden de edemiyorum elbet.
Bakın ne yapıyormuş pek meraklı Ak Partili mebuslarımız: Başbakanımız muhterem Recep Tayyip Erdoğan beyefendiyi akıllarınca tuzağa düşürecekler ya, 16 Mayıs'tan sonraki günler için kendi illerinde, ilçelerinde, köylerinde olmadık bir takım törenler icat ediyor, sonra da Başbakanımızı oraya davet ediyorlarmış. Akıllarınca Tayyip bey, 'Tamam ben gelirim' derse bundan 'Demek bizim patron cumhurbaşkanı olmayacak' sonucunu çıkaracaklar.
Bunlar boş işler. Hem Tayyip bey kaçın kurası, onların yemişliği kadar Tayyip beyin üstüne dökmüşlüğü vardır.
Hep söylüyorum, papatyalar yanılmaz. Bugün Tayyip beyin cumhurbaşkanı olup olmayacağını söyleyecek en bilimsel ve en geçerli araç benim binbir zahmetle İstanbul dışından getirttiğim papatyalardır.
Dün bir yakinim, çok güvenilir bir kaynaktan Tayyip beyin cumhurbaşkanı olmayacağını söyledi. Hadi onu kırmayayım, ilk yaprağı 'Olmayacak' diyerek koparayım.
Olmayacak, olacak, olmayacak, olacak... Ve son yaprak: Olacak.
Papatyalar yanılmaz.