Fırsatlar için eyleme geçmek gerek

17 Şubat 2014 Pazartesi... Gökyüzünde bugün, varolan işlerinizi tamamlamak, ev veya ofisinizi düzenlemek, temizlik ve bakım işleriyle ilgilenmek için uygun bir zaman olacak.

İkili ilişkiler ve iş hayatınızdaki fırsatlar karşınıza geldiğinde, bu fırsatları olumlu anlamda değerlendirebilmek için sizin de eyleme geçmeniz ve kendi yeteneklerinizi, isteklerinizi göstermeniz gerekecektir. Çaba göstererek ve kendi değerlerinizi esneterek, bugün karşınıza gelen fırsatları pozitif anlamda kullanabilirsiniz.

Koç
İş hayatınızda ve ilişkilerinizde yeteneklerinizi göstermek ve öne çıkmak için fırsatlarınızın olacağı bugün, olaylar daha çok sizin kendi seçimleriniz ve tercihlerinizle yönelecek. Bu sebeple bir konu hakkında karar verirken enine boyuna düşünmenizde fayda olacaktır.

Boğa
Özel yaşamınızda mutluluk ve denge hissedeceğiniz bugün, şartları iyileştirmek ve duygularınızı daha net ifade edebilmek için fırsatlarınız olacak, ancak bunlar sizin bu fırsatları kullanıp kullanmadığınıza bağlı olarak gelişecektir.

İkizler
Ailenizle ilgili ilişkilerinizi iyileştirmek, kendi değerlerinizi daha net belirlemek ve ilişkilerde olumlu adımlar atmak için elinize geçen fırsatları bugün iyi değerlendirmelisiniz, çünkü evren sizden harekete geçmenizi beklemekte.

Yengeç
Yakın ilişkiler geliştirmek, arkadaşlık ilişkilerinizi iyileştirmek ve zamanınızı tanıdıklarınızla geçirmek için fırsatlarınız olacak, ancak burada sizin çabanız da önemli hale geliyor. Örneğin birinden davet beklemek yerine bugün sizin birilerini aramanız ve gerekli konularda iletişim kurmaya çalışmanız önemlidir.

Aslan
Maddi durumunuzu geliştirebilecek ve iş hayatında fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bugün, olayların gelişiminde sizin çabanız önemli olacaktır. Örneğin birilerinin sizi fark etmesini beklemek yerine varolan yeteneklerinizi ve çalışmalarınızı göstermek için eyleme geçmeniz fayda getirecektir.

Başak
Aşk hayatınızda mutluluk ve uyumun devam ettiği bugün, ışığınızı ve enerjinizi insanlara en iyi şekilde aktarabilirsiniz. Özel hayatınızdaki olumlu gelişmelerde sadece karşı taraftan beklemek yerine sizin de eyleme geçmeniz ve bir şeyler yapmanız bugün için önemlidir.

Terazi
Ruhsal olarak huzurlu ve sakin geçirebileceğiniz bugün, işlerinizi bir anda toparlamak ve hızla bitirebilmek güçleşebilir. İş hayatınızla ilgili konuları zamana yaymanız gereken bugün, meditatif ortamlarda bulunarak, zamanınızı pozitif enerjili insanlarla geçirmeye çalışmak ve gün içinde dinlenme aralıkları oluşturmak faydalı olacaktır.

Akrep
Görüşme, toplantı ve buluşmalardan fayda sağlayabileceğiniz bugün, kariyer gelirleriniz ve gelecek planlarınızla ilgili görüşmelerde daha fazla çaba sarf etmeniz ve yeteneklerinizi göstermeniz gerekmekte. Gün içinde sosyal ortamlarda bulunabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Yay
Daha fazla sorumluluk alabileceğiniz bugün, sizden üst pozisyonda çalışan kişilerden ve aile büyüklerinizden destek görebilirsiniz. Maddi imkanlarınızı geliştirmeniz için fırsatlarınızın olacağı bugün, iş hayatınızla ilgili kaygılanmak yerine elinizdeki fırsatlara odaklanmak faydalı olacaktır.

Oğlak
Özel yaşamınızda mutluluk ve dengeyi daha fazla hissedebileceğiniz bugün, yapacağınız olası seyahatlerden fayda görebilir, kişisel gelişim çalışmaları, devam eden dava süreçleri ve eğitim öğretim konularıyla ilgili fırsatlar elde edebilirsiniz. Eşiniz, ortaklarınız ve yakın dostlarınızla görüşmeleriniz açısından uygun bir gündesiniz.

Kova
Bugün karşınızdaki insanların gelecek kaygılarını ve panik taraflarını gözlemleyebilirsiniz. Özellikle özel yaşamınızda partnerinize daha anlayışlı ve sakin yaklaşmanız gereken bugün, iş hayatınızda pozitif bir atmosfer hakimken, maddi konularda fırsatlara açıksınız.

Balık
İkili ilişkilerinizde uyum, mutluluk ve dengeyi hissedebileceğiniz bugün, birlikte planlamalar yapabilir, çeşitli sosyal aktivitelere beraber katılarak gününüzü keyifli geçirebilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi geliştireceğiniz çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.