Günlük burç yorumları

21 Şubat 2014 Cuma... Gökyüzünde bugün iletişim konularında iki kere dikkatli olunması gereken bir zamanda bulunmaktasınız.

Önemli görüşme ve anlaşmalarda gerekli kontrolleri yapmak, özel ilişkilerdeki iletişiminizde ise kuralcı, baskı kuran ve ani kararlar veren taraf olmak yerine, olayları zamana bırakmak ve önemli kararlar almamak fayda sağlayacaktır.

Koç

Bugün ilişkide bulunduğunuz insanlar kendilerini size ifade etmekte zorluk yaşayabilirler. İletişim konusunda sadece sezgilerinize dayanarak hareket etmek yerine, onları daha iyi anlayabilmek için kendilerini ifade etmelerine fırsat vermeli, maddi konularda risk almaktan uzak durmayı tercih etmelisiniz.

Boğa

Yakın dostluklarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişiminizde kendinizi ifade etmekte zorluk yaşayacağınız bir gündesiniz. İlişkilerde baskıcı, otoriter ve benim dediğim olsun diyen tavırlarla karşılaştığınızda, nasıl davranacağınızı ayarlamak sizin için zor olacak. Bugün daha fazla sabır ve anlayışa ihtiyacınız var.

İkizler
Bugün çalışma hayatınızda hırslı, istekli ve kazanmak isteyen taraf olsanız da, görüşmelerinizde ve iletişimde sorunlara karşı tedbirli olmanız gerekmekte. Önemli evrak ve dosyalar, yapılacak görüşmelerle ilgili gerekli kontrolleri yapmanız karışıklıklara karşı işinize yarayacaktır.

Yengeç
Bugün aşk hayatınız ve çocuklarınızla iletişiminizi iyileştirmek, ortak bir yol bulmak için fırsatlarınız olsa da, sizin ruhsal olarak hissettikleriniz, mantıklı yaklaşımlardansa duygusal davranmanıza ve karşılıklı iletişiminizde karışıklıklara sebep olabilir. Geçmişi yoğun olarak düşünebileceğiniz bir gündesiniz.

Aslan

Bugün aile ve özel ilişkilerinizde kesin ve kati kararlar alıp, ilişkilerde yaptırım uygulamaya çalışmak yerine, kendinize olan güveninizi cümlelerinizi seçerek ve iletişim konusunda özenli davranarak karşınızdakine hissettirmeniz fayda sağlayacaktır. Aile içi iletişimde ılımlı olmanız gereken bir gündesiniz.

Başak
Bugün sosyal ortamlar, toplantılar ve yakın çevrenizden fayda sağlayabilirsiniz, ancak iş görüşmelerinizde ve işle ilgili iletişim konularında olası karışıklık ve yanlış anlaşılmalara karşı tedbirli olmanız ve özel ilişkilerinizde daha esnek bir iletişim benimsemeniz bugün için önemlidir.

Terazi

Bugün kendinize duyduğunuz güven ve olayları çözümleme yeteneğiniz ile hem maddi konularda hem de özel yaşamınızda artıda olsanız da, karşınızdaki kişilerin davranışları sizin kadar dengeli ve uyumlu olmayabilir. Böyle bir durumda ilişkiler açısından zorlayıcı bir gün gelişecektir.

Akrep

Bugün size iyi hissettiren insanlarla bağlantı kurabilir, basın yayın, eğitim öğretim ve yolculuklardan fayda sağlayabilirsiniz. Gün içinde her konuda kararlı ve istekli tavrınızı sürdürmeniz ve karşınıza gelen değişik fikirler karşısında kararsızlığa ve karamsarlığa düşmemeniz önemlidir.

Yay

Bugün içinizden geçenleri ve yoğun duygularınızı karşınızdaki kişilere aktarmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Oldukça hassas ve duygusal bir gündesiniz. Yakın çevre ilişkileri ve trafikte problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Oğlak

Geleceğe yönelik hedef, planlama ve beklentilerinizde bugün aceleci davranmamalı, olayları zamana bırakmalısınız. Faydalı görüşmeler gerçekleştirebilir, özel yaşamınızda dostlarınız veya partnerinizle katılacağınız etkinliklerden mutluluk duyabilirsiniz. Maddi konularda beklentilerinizin hemen karşılanmayacağı bir gündesiniz.

Kova
Bugün çalışma hayatınızda güçlü ve başarılı çalışmalarınızla artıya geçebilirsiniz ancak iletişim konusunda sıkıntılı bir gündesiniz. Karşınızdaki insanlara kararlı yönlerinize gitmeyi tercih edin. Aksi durumda ne yapmak istediğiniz kafa karışıklığı yaratacak ve insanlar sizi tam olarak anlayamayacaktır.

Balık
Dostlarınız, ortaklarınız ve partnerinizle iletişiminizde iyileştirici etkilere açık bir günde olsanız da, kafa karışıklığı ve kararsızlık sizi yorabilir. Yolculuklar, eğitim süreçleri ve kişisel gelişiminize ağırlık vermek için ideal bir gündesiniz.