Günlük burç yorumları

22 Şubat 2014 Cumartesi... Gökyüzünde bugün hayatın keyifli yönlerini daha fazla hissedebileceğiniz, sevdiğiniz kişilerle geziler, etkinlikler düzenleyerek, eğitim öğretim faaliyetlerine katılabileceğiniz pozitif enerjili bir gündesiniz. İlişkiler açısından tutku ve aşkın ön planda olduğu ancak akşam 20.00'dan itibaren hassas, oldukça duygusal, geçmiş konuların açılabileceği ve incinmeye daha müsait bir zaman diliminde olacağınız için, geçmiş konuların üzerine gitmemek ve ilişkilerde yüksek beklentilere girmemek faydalı olacaktır.

Koç
Bugün eğitim ve öğretim, kişisel gelişim faaliyetlerine katılmak için uygun ve ideal bir gündesiniz. İyimser, hayata pozitif yaklaştığınız ve iletişim konusunda başarılı olabileceğiniz bugünün akşam saatlerinde değer verdiğiniz insanlarla paylaşımlarınızda duygusal ve hassas bir yapıda olacaksınız.

Boğa

Hayata olumlu bakış açısınız ve hislerinizin kuvvetli olduğu bugün sayesinde, ikili ilişkilerde pozitif paylaşımlarda bulunabilecek, kalbinizden geçenleri içtenlikle paylaşabileceksiniz. Miras, ortak gelirler ve nafakalarla ilgili süreç hızlanabilir. Akşam saatlerinde arkadaş çevrenizle iletişimde problemlere açık olacaksınız.

İkizler

Yakın dostluklar, partneriniz ve ortaklarınızla son derece keyifli geçireceğiniz bugün, ikili ilişkilerinizde pozitif bir atmosfer hakim olsa da, özellikle akşam saatlerinde beklentilerinizi yüksek seviyede tutmamalı ve geçmiş konuları açmamaya özen göstermelisiniz.

Yengeç
Çalışma hayatınızda rahat ve esnek olacağınız bugün, varolan işlerinizi hızla bitirebilir, günlük yaşamınızda spiritüel çalışmalara veya eğitim öğretim etkinliklerine katılabilir, sevdiklerinizle küçük eğlenceli geziler düzenleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sağlık konusunda geçici rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz ve değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizi, duygusal yaklaşımlardansa mantıklı bir çerçevede tutmalısınız.

Aslan

Bugün kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz, hayatın eğlenceli anlarını yakalayabileceğiniz, aşk hayatı ve çocuklarınızla ilişkilerinizde şanslar elde edip, pozitif zaman geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Etkinlik ve sunumlarınızda başarı elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde önemli konuların üzerine gitmemekte ve zamana bırakmakta fayda olacaktır.

Başak
Bugün ruhsal olarak eğlenceli, neşeli, yeni bilgileri öğrenmek isteyen, sosyal ortamlarda bulunmaya daha hevesli, pozitif bir gün geçirmektesiniz. Aile ilişkilerinizi geliştirmek için fırsatlarınız olacak. Akşam saatlerinde ikili ilişkiler ve aile ile ilgili konularda hayal kırıklığı yaşamamak için diğerleri ile ilgilenmek yerine kendinizle ilgilenmek faydalı olacaktır.

Terazi
Bugün iletişim konusunda oldukça şanslı bir gündesiniz. Görüşmeler yapabilir, istediğiniz kişilerle buluşabilir ve yakın çevre ilişkilerinizden mutluluk duyabilirsiniz. Eğitim öğretim ve kısa yolculuklarla ilgili pozitif bir gündesiniz, ancak akşam saatlerinde trafikte dikkatli olmalı ve geçmiş konulara takılıp kalmamalısınız.

Akrep
Kendinize ve yeteneklerinize son derece güveneceğiniz bugün, pozitif ve iyimser doğanızla hayatınızdaki insanlara çok şey katabilir, herhangi bir alandaki yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyebilir ve maddi konularda beklentilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde aşk hayatı ve çocuklarınızla iletişiminizde daha esnek ve ılımlı davranmalısınız.

Yay
Kendinizi, enerjinizi ve yeteneklerinizi diğer insanlara çok daha kolay aktarabileceğiniz bugün, bilginiz ve donanımınız sayesinde hem insanların hayatına katkıda bulunabilir hem de özel yaşamınızda şanslar elde edebilirsiniz. İlişkiler açısından son derece pozitif olan bugünün akşamında ruhsal olarak geçici bir hüzün hissedebilirsiniz. Bu süreçte değer verdiğiniz insanlarla paylaşımlarınızda geçmişi düşünmeden, şimdiki anı yaşamaya odaklanmalısınız.

Oğlak
Bugün sizin için kendinize vakit ayırmak, dinlenmek, meditatif ortamlarda bulunarak, sakin ve ılımlı insanlarla paylaşımlarda bulunmak için ideal bir gün. İnancınıza göre dua edebilir veya kendi hayatınızla ilgili geçmişten bugüne değerlendirme yaparak, yeni hayallerinize odaklanabilirsiniz. Akşam saatlerinde haberleşme ve iletişimde, kardeşlerinizle ilişkilerinizde problemler gelişebilir.

Kova

Gün içinde arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılabilir, geleceğe yönelik plan ve projelerinizi değerlendirebilir ve sosyal ortamlarda daha fazla bulunarak birçok insanla temas edebilirsiniz. Düğünler, etkinlikler ve davetlerin öne çıktığı bugünün akşamında, geçici olarak yoğun bir duygusallık içine girebilir ve yaşadığınız anı kaçırabilirsiniz.

Balık

Enerjinizi ve yapmak istediklerinizi herkese kolayca anlatabileceğiniz, kendinizi oldukça rahat bir şekilde ifade edeceğiniz pozitif bir gündesiniz. Aile büyükleri ve sizden yaşça büyük kişilerden destek alabileceğiniz bugünün akşamında, geçici sağlık sorunları yaşayabilir, kendinizi üzgün veya hüzünlü hissedebilirsiniz.