Günlük burç yorumları

24 Şubat 2014 Pazartesi... Gökyüzünde bugün 16.00'a dek olan zaman diliminde kişisel gücünüzün ve konsantrasyonunuzun daha fazla artacağı, sportif faaliyetlere, iş görüşmelerine ve seyahatlere ağırlık verebileceğiniz yoğun bir günün enerjisi hakim. 16.00'dan gece yarısına dek olan dönemde kadın erkek ilişkilerinde denge, uyum ve anlaşmaların sağlanması gibi etkiler hakim olacaktır.

Koç

Gününüzü sizin için faydalı olacak iş görüşmeleri, seyahatler, ortaklarınız ve değer verdiğiniz kişilerle etkili iletişim kurarak geçirebilirsiniz. 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde, aile büyüklerinizle görüşmeler yapabilirsiniz, ancak bu süreçte ilişkileriniz açısından duygularınızı daha fazla ön planda tutmaya çalışmanız gerekmekte. 

Boğa

Bugün maddi konularla meşgul olmak, ortak gelirlerinizi değerlendirmek, kazançlarınızı gözden geçirerek daha iyi neler yapılabilir araştırmasına girmek ve özel hayatınızda duygusal paylaşımlarda bulunmak için ideal bir gün. 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde arkadaş çevreniz, yakınlarınız ve eşinizle olan diyaloglarınız ve paylaşımlarınız önplana çıkıyor. 

İkizler
Bugün 16.00’a kadar olan dönemde ikili ilişkilerle ilgili konular ağırlık kazanırken, faydalı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, işle ilgili ikili ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde maddi konular önplana çıkarken, değer verdiğiniz insanların iş hayatındaki konular ve onların duygularını birebir dile getirememesi gibi konularla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç

Bugün işle ilgili seyahatler, müşteri buluşmaları ve işlerinizle ilgili sizi rahatlatacak koşullar sözkonusu olacaktır. 16.00’a dek aile ilişkilerinizle ilgili konularla bir süre meşgul olmanız gerekebilir. 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde ikili ilişkilerinizde uyum, etkili paylaşımlar ve konuşulacak önemli konular önplana çıkıyor.

Aslan

16.00’a kadar olan dönemde kendinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergilemek, etkinlik, sunum ve gösterilerde yer almak, projelerinizi ve kendinizi tanıtmak için etkili bir zamanda bulunmaktasınız. 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde iş hayatınızla ilgili konular yoğunluk kazanırken, özel hayatınızda duygularınızı açıkça ifade etmekten kaçınmamanız gereken bir süreçte olacaksınız.

Başak

Bugün maddi koşullarınızı rahatlatacak fırsatlarla karşılaşabilir, aile, yerleşim ve eve ait konularla ilgilenmeniz gerekebilir. 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde aşk hayatınızdaki 
gelişmeler vurgulanırken, özel ilişkilerinizde mutluluk hissedecek, çeşitli davet ve fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.

Terazi

Bugün sizin için hem çalışma hayatınızda hem de özel yaşamınızda etkili iletişim kurabileceğiniz, yeni bağlantılar geliştirebileceğiniz, kısa seyahatler ve görüşmelerden fayda elde edebileceğiniz yoğun bir gün. Yakın çevre ilişkilerinden fayda görebilirsiniz. 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde, ailenizle birlikte zaman geçirmek ve eve ait konularda paylaşımlarda bulunmak için uygun zamanda olacaksınız.

Akrep

Bugün maddi konularda fırsatlarınız olacaktır. Alım satım işleri, alacak verecekler ve beklediğiniz parasal konularla ilgili gelişmelere açıksınız. Yeteneklerinizi ve sahip olduğunuz değerleri daha etkili şekilde diğer insanlara gösterebileceğiniz bugün, 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde iletişim ve haberleşme trafiğiniz artarken, yakın çevrenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde özel hayatınızda uyumlu bir zaman geçirmektesiniz.

Yay

Enerjinizi, bilginizi, tecrübelerinizi ve yapmak istediklerinizi diğer insanlara çok daha rahat şekilde ifade edebileceğiniz bugün, görüşmelerden fayda sağlayabilir, geleceğe yönelik yeni planlar geliştirebilirsiniz. 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde kendinize olan güveniniz daha da yükselirken, ev ortamlarında değer verdiğiniz insanlarla görüşebilir, yeni insanlarla olmaktansa, yalnız kalmayı veya yakın çevrenizle görüşmeyi tercih edebilirsiniz.

Oğlak

Bugün plan ve projelerinizi geliştirmek için daha fazla çalışabilir, yaratıcı hayal gücünüzü devreye sokarak, gelecekte olmak istediğiniz yerle ilgili yeni hedefler oluşturabilirsiniz. 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde enerjiniz ve moraliniz yükselerek, ikili ilişkilerinizde kendinizi daha rahat ifade etme imkanı buluyor ve son günlerde içe kapanık olan davranışlarınızı geride bırakma fırsatı elde ediyorsunuz.

Kova

Bugün sosyal ortamlarda bulunmak, toplantılar düzenlemek, işle ilgili faydalı ve geleceğe yönelik daha iyi neler yapabilir konusu hakkında fikirler üretmek, plan ve projelerinize ağırlık vermek için ideal bir gündesiniz. 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde yalnız kalmak isteyeceğiniz, dinlenip, kendi ruhunuza odaklanacağınız bir zaman diliminde olacaksınız.

Balık

Aile büyükleriniz, kurumlar, devletle ilgili işleriniz ve patronlarınızdan daha fazla destek bulabileceğiniz bugün, kendinizi ve enerjinizi daha rahat ifade edeceksiniz, ancak sorumluluklarınızı unutmamanız da gerekmekte. 16.00’dan gece yarısına dek olan dönemde sosyal etkinlikler, toplantılar ve arkadaş çevrenizle zaman geçirme gibi konular önplana çıkmakta.