Günlük burç yorumları

25 Şubat 2014 Salı... Gökyüzünde bugün, baskı, otoriter ve manipulatif davranışlar ile ilişkilerde mücadelelere açık bir enerji sözkonusu. Üstüste gerginlikler yaşayabilirsiniz ancak bugünün sizden beklediği kriz yönetimini iyi yapmanız ve zor şartlar altında nasıl tavır alıp bu durumu bertaraf edebildiğinizdir. İş hayatı, özel yaşamınız ve aile ilişkilerinde çeşitli testlerden geçeceğiniz bugün, ani kararların geri dönüşü zor olacaktır.

Koç

Bugün çalışma hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Soğukkanlı, hırslı ve mücadeleci bir enerji sergilediğiniz bugün, aile ve yerleşim konusunda mücadelelere açık bir enerjiden geçmektesiniz. İkili ilişkilerde olayları sakinlikle karşılamakta ve kriz yönetimini iyi yapmanızda fayda olacaktır.

Boğa
Bugün iletişim konusunda oldukça hassas bir günden geçtiğiniz için kardeşleriniz, yakın çevreniz ve iş ilişkilerinizde çok daha fazla özenli olmanız gerekmekte. Anlaşmalar, imzalar, kısa yolculuklar ve iletişim konusunda problemlere açık bir gündesiniz.

İkizler

Bugün arkadaş çevreniz, sosyal ortamlar ve toplantılarda oluşabilecek olası problemlerle karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda risk almaktan uzak durmanız gereken gün içinde, ilişkilerinizde karşınızdaki kişinin kıskançlık veya baskıcı tavırları ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç

İkili ilişkilerinizle ilgili büyük bir dönüşüm enerjisi olduğunuz bugün mücadelelere, güç savaşlarına ve baskılı davranışlara açık bir enerjiden geçmektesiniz. Moral durumunuz hassaslaşacağı için kendinize iyi hissettiren ortamlarda bulunmanız ve ilişkilerde çatışmalardan uzak durmayı tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Aslan

Bugün iş hayatınız ve çalışanlarınızla ilgili mücadelelere açık bir günden geçiyorsunuz. Patronlarınız ve iş yaptığınız kişilerle ilgili olası krizler gelişebilir. Stres seviyenizi kontrol etmeniz gereken bir günde bulunuyorsunuz.

Başak

Bugün aşk hayatınız ve çocuklarınızla iletişiminizde olası krizlere açık bir günde bulunuyorsunuz. En ufak bir kıvılcımla ilişkilerinizin gerilebileceği ve ciddi yol ayrımlarına gelebileceğiniz bugün, enerjinizi çalışmalarınıza, spora veya hedeflerinize harcamalısınız.

Terazi

Eğer geçmişten bugüne getirdiğiniz problemler varsa ve ikili ilişkilerde işin içinden çıkamadığınız durumlarla karşı karşıya iseniz bugün sizin için yeni bir farkındalık oluşturabilir. Sırların ortaya çıkması, ilişkilerle ilgili mücadeleler ve aşılması gereken sorunlar gündeme gelebilir.

Akrep

Bugün başta iş hayatınız olmak üzere önemli görüşmelerinizde ve iletişim konusunda problemlerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sert sözlerle yaklaşmak yerine, olayları zamana bırakmak faydalı olacaktır; çünkü böyle günlerde yapılan konuşmalarda geri dönüşü olmayan kararlar alınması yüksek ihtimaldir.

Yay

Bugün maddi imkanlarınız ve yeteneklerinizi geliştirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, ancak kendinizi insanlara olduğunuzdan farklı tanıtabilme ihtimaliniz sözkonusu. Aşk hayatı ve çocuklarla iletişim konularında olası krizlere açık bir gündesiniz.

Oğlak

İlişkilerinizde kendi sınırlarınızı ve kurallarınızı çok net belirleyeceğiniz, güçlerin sizde olduğu ancak bu gücü doğru kullanmanız gereken bir gündesiniz, çünkü tüm ikili ilişkilerinizde sabır ve güven testinden geçtiğiniz bir günde bulunuyorsunuz.

Kova

Kendinizle ilgili önemli bir arınma günündesiniz. Ruhsal olarak iyileşmeye olan ihtiyacınızı bugün yalnız kalarak, meditatif ortamlarda pozitif enerjili insanlarla zaman geçirerek sağlayabilirsiniz. İş hayatınız ve yakın çevre ilişkilerinizde mücadelelere açık bir gündesiniz.

Balık

Planladığınız iş görüşmeleri, toplantılar, organizasyonlar ve buluşmalarla ilgili problemlerle karşılaşabileceğiniz bugün, aşk hayatınızda ve sosyal ortamlarda mücadelelere açık bir gün geçirmektesiniz.