Günlük burç yorumları

26 Şubat 2014 Çarşamba... Gökyüzünde bugün iş hayatınızla ilgili konulara ağırlık vermek, organizasyonlar yapmak, ilişkilerde kurallarınızı ve sınırlarınızı daha net belirlemek için ideal bir gün olsa da, değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizi daha cana yakın tutmanız faydalı olacaktır. Yeni kararlar alabileceğiniz, hedeflerinize daha emin adımlarla yürüyebileceğiniz bugün, 18.00'dan sonra sosyal ortamlar ve grupların içinde yer almak, etkinliklere katılmak ve arkadaş çevrenizle görüşmek için ideal bir zamanda olacaksınız.

Koç
Bugün yaşamınızdaki olayları geçmişten bugüne değerlendirmek, kariyer ve çalışma hayatı konusunda hedeflerinize yönelmek için ideal bir gün. Aile büyükleri ve sizden yaşça büyük kişilerden destek görebilirsiniz. 18.00’dan sonra arkadaş çevrenizle görüşebilir, toplantı ve etkinliklere katılabilir, geleceğe yönelik yeni planlar yapabilirsiniz.

Boğa

Bugün eğitim öğretim konuları, görüşmeler, seyahatler ve yakın çevrenizle iletişim konusunda planladıklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 18..00’dan sonra aile büyüklerinizle ilgilenebilir, sevdiklerinize kendinizi değişime ve yeniliğe açık, farklı bir tarzda ifade edebilirsiniz.

İkizler
Bugün maddi konularda, kredi, nafaka, burs, miras ve ortak gelirler konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gün boyunca kendinizi daha mesafeli ifade edeceksiniz. 18.00 dan sonra hayatınızdaki kişilerle iletişim kurmak daha kolaylaşırken, yolculuklarınız gündeme gelebilir.

Yengeç

Gün boyunca odak noktanız ikili ilişkilerinizde yani yakın dostlar, ortaklar ve partnerinizle ilgili konularda olacak. İlişkilerde kurallarınızı ve isteklerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bugün, 18.00’dan sonra ruhsal yakınlık kadar fiziksel temas ve yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir.

Aslan
Bugün iş hayatınızla ilgili konular odak noktanız iken, işlerinizle ilgili daha iyi organize olabilir, planladığınız işleri hızlı şekilde bitirebilir ve yeni hedefler oluşturabilirsiniz. Tırnak ve saç bakımı için de uygun bir gündesiniz. 18.00’dan sonra partneriniz veya yakın dostlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz ikili ilişkilerinizin vurgulandığı bir zaman dilimi sözkonusu olacak.

Başak
Bugün kendinizi ve enerjinizi daha iyi sergileyebilir, sunumlarınızda başarılı olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmelere açık olduğunuz bu zaman diliminde 18.00’dan sonra sosyal ortamlarda bulunmak, etkinliklere katılmak için fırsatlarınız sözkonusu olacaktır.

Terazi

Bugün aile içi konularla ilgilenmek, evle ilgili düzenlemeler yapmak ve aile bireylerinizle önemli konuşmalar yapmak için ideal bir gün. 18.00 dan sonra aşk hayatı ve flörtler konusunda şansınız artarken, kendinizi daha açık ve rahat olarak ifade edebileceksiniz.

Akrep

Gün içinde yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ilişkilerinizi geliştirebilir, iş görüşmeleri yapabilirsiniz. İşle ilgili bağlantılarınızı daha kolay kurabileceğiniz bugün 18.00 dan sonra arkadaş çevrenizle ev ortamında toplanmak, aile görüşmeleri ve evde yapılan etkinlikler açısından eğlenceli bir zaman dilimi olacak.

Yay

Bugün sahip olduğunuz değerlere daha fazla odaklanabilir, elinizde olanların kıymetinin daha çok farkına varabilir ve şükredebilirsiniz. Kendinize güveninizin artacağı bugün, işle ilgili faydalı görüşmeler yapabilir, yeni hedefler belirleyebilirsiniz. 18.00’dan sonra kısa yolculuklar, sosyal etkinlikler ve görüşmeleriniz açısından ideal bir zamanda olacaksınız.

Oğlak

Yeteneklerinizi, kendinizi ve değerlerinizi insanlara daha rahat aktarabileceğiniz bugün ilişkilerinizde soğuk ve mesafeli davranabileceğiniz için, duygularınızı daha fazla belli etmeniz, sevginizi göstermeniz faydalı olacaktır. 18.00 sonrasında sosyal ortamlarda bulunma isteğiniz artıyor.

Kova

Bugün iş hayatınızla ilgili planlarınızı hemen hayata geçiremeyebilirsiniz. Daha çok hayal kurmak, hedefler belirlemek ve olmak istediğiniz yerle ilgili düşüncelerinize ağırlık vermek için ideal bir zamandasınız. 18.00 dan sonra enerjiniz ve moraliniz yükselerek, kendinizi daha rahat ifade edecek, ikili ilişkilerinizle ilgili konulara yöneleceksiniz.

Balık

Bugün plan ve projelerinizi değerlendirmek, iş görüşmeleri yapmak, toplantılara katılmak ve iş hayatınızla ilgili hedeflerinize odaklanmak için ideal bir gündesiniz. 18.00’dan sonra yalnız kalarak, dinlenmeniz, sizi yoran gitgelleri kafanızda belirleyerek, ruhunuza neyin iyi geldiği tespit edebilmek ve ilişkilerinizi değerlendirmek açısından iyi bir zamanda olacaksınız.