Günlük burç yorumları

01 Mart 2014 Cumartesi... Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte ruhsal olarak iyileşme, aşk ve sevgi duygularının daha fazla ön plana çıkması, ilişkilerde yoğun yaşanan bağlılık ve kişisel olarak hayallerinizi gerçekleştirme fırsatına sahip oluyorsunuz. Bu yeniay ile birlikte ilerleyen üç gün boyunca alkol ve bağımlılık problemlerine dikkat etmeli, alkol konusunda ölçülü olmalısınız. Hayatınızda daha fazla duygu, yoğunluk ve sevgi hissettiğiniz bir döneme girmiş bulunuyorsunuz.

Koç
Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte ruhsal ve bedensel olarak iyileşme dönemine giriyor, huzur, sevgi ve şefkat duygularını daha fazla deneyimlemeye başlıyorsunuz. Ev, aile ve yerleşime ait konular ile ikili ilişkilerinizi iyileştirmek adına fırsatlarınız olacak

Boğa
Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte, gelecek hedefleriniz açısından önemli bir dönüm noktası yaşıyorsunuz. Hayal ettiğiniz bir konu size somut olarak gelebilir. Kariyer gelirlerinizle ilgili bir artış, sosyal ortamlarda daha fazla bulunmanız, toplantı, görüşme ve arkadaş çevrenizden destek almanız gibi konu başlıkları deneyimleyeceksiniz. İletişim ve haberleşme konularında şanslarınız sözkonusu.

İkizler
Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte kariyeriniz açısından bir dönüm noktası yaşamaktasınız. Patronlarınız ve aile büyüklerinizden daha fazla destek alabilir, başarılarınızı ve kendinizi daha rahat gösterebilirsiniz. Bu yeniay maddi konularda size bir fırsat kapısı açıyor.

Yengeç
Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte ikili ilişkileriniz ve eğitim süreçlerinizde şans elde ediyorsunuz. Bekar olanlarınız için yeni bir ilişki teklifi, ilişkisi devam edenler için ise iyileşme, kutlama, sevinç dönemi başlıyor. Yeni bir eğitime başlayabilir, yolculuklara çıkabilir, devam eden davalarla ilgili olumlu sonuçlar beklemeye başlayabilir, önemli bir teklifle karşılaşabilirsiniz.

Aslan

Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler beklemeye hazır olmalısınız. Ortak gelirler, miras, nafaka, burs, prim gibi konularda ilerleyen günlerde size yardımcı olacak olan bu yeniay zamanında kendinizi duygusal hissedecek, bağlanma ihtiyacınızın arttığını gözlemleyeceksiniz.

Başak
Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte ikili ilişkileriniz açısından bir dönüm noktası yaşıyorsunuz. İlişkisi devam edenler evlilik kararı almak için size yeni bir dönemi haber veren yeniay, ilişkisi olmayanlar için bağlılık, mutluluk ve aşkı daha yoğun hissedecekleri bir ilişkiyi hayatınıza getirecektir. Davet ve etkinlikler ile ilgili teklifler alabilir, sosyal hayatınızın hareketlendiğini gözlemleyebilirsiniz.

Terazi
Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte iş hayatı ve sağlık alanınız canlanıyor ve yeni iş teklifleri, devam eden işlerinizde daha fazla müşteri bulmak, işlerinizi geliştirmek, başarılı olma gibi konuları deneyimlerken, sağlık konusunda iyileşme ve geçici olarak şeker hastalığı gibi bir rahatsızlığınız varsa bunun tekrar vurgulanması sözkonusu. İlerleyen günlerde iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşadığınızı gözlemleyecek ve ilişkilerinizde bu yeniayda olumlu kararlar alacaksınız.

Akrep

Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte şansınız ve moraliniz artarken, çocuklarınızla daha sevgi dolu ilişkiler geliştirecek, bekar olanlarınız yeni bir aşkın hayatınıza katıldığını gözlemleyeceksiniz. Son derece romantik bir tatil planı yapabilir, bekarsanız flört teklifleri alabilirsiniz. Yolculuklarınız ve eğitim süreçlerinizi destekleyen bu yeni ay ile birlikte iletişim ve haberleşme alanlarında da şanslarınız olacaktır.

Yay
Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte huzuru ve mutluluğu daha yoğun hissederken, ruhunuzun iyileştiğini fark edecek, hayattan daha fazla zevk alacaksınız. Aile ve yerleşim konusunda olumlu etkilere sahipken, eğer arzu ediyorsanız kolaylıkla alım satım yapabilir, evinizle ilgili değişiklikler gerçekleştirebilir ve Jüpiter'in de desteği ile kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Oğlak
Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte uzun zamandır beklediğiniz bir haber size gelebileceği gibi, iş ve ilişkiler konusunda tekliflere açık olacaksınız. Kısa seyahatler, yakın çevre ile daha fazla görüşme, iş görüşmeleri ve eğitim süreçlerinizle ilgili konu başlıklarınız pozitif bir atmosferde deneyimleyeceksiniz.

Kova
Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte maddi konularda ilerleyen günlerde size şans getirecek bir etki almaktasınız. Kendinize daha fazla güvenecek, sevgi dolu yönlerinizi daha fazla gösterebileceksiniz. İş hayatınızla ilgili son derece olumlu etkiler veren bu yeni ay ile birlikte ilişkilerinizi iyileştirebilir, mutluluğu daha yoğun hissedebilirsiniz.

Balık

Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte moral durumunuz yükselirken, sosyal ortamlarda kendinizi daha rahat ve başarılı gösterme imkanına sahip olacaksınız. İlerleyen günlerde başarılı görüşme ve toplantılar yapmanıza destek olan bu yeniay ile birlikte flörtler konusunda şanslı olacak, bir ilişkiniz varsa romantik günler geçirebileceksiniz.