Günlük burç yorumları

Gökyüzünde bugün ikili ilişkilerde çatışmaya açık, varolan süreçlerden daha az tatmin olma gibi, yüksek beklentilerin sözkonusu olabileceği bir gündesiniz. Bir konu hakkında yüksek beklentiye girmektense, olayları zamana bırakmanız faydalı olacaktır. Gün içinde dengeli beslenmeniz, fazla kalori alımından uzak durmanız ve ilişkilerinizde size sunulan değerlere odaklanmanız bugünü daha iyimser ve sağlıklı atlatmanızı sağlayacaktır. Migren ve başağrısı problemleri ile karşılaşabilirsiniz

Koç

Bugün ikili ilişkilerinizde yüksek beklenti ve şartlanmalarla davranmak yerine zamanın size verdiklerine odaklanarak bugünü beklentisizce yaşamalı ve ilişkilerinizde oluşabilecek olası gerginliklere karşı sabırlı olmalısınız.

Boğa
İş hayatınızdaki ikili ilişkilerinizde gerginliklere açık bir enerjiden geçmektesiniz. Üstlerinizi, patronlarınızı tam anlamı ile mutlu etmek bugün pek mümkün olmayabilir. Böyle bir durumda kendi değerlerinizi korumalı, kendi davranışlarınızı sorgulamamalı ve çalışmalarınıza devam etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde adımları hep karşı taraftan beklemek yerine sizin de çaba sarf etmeniz önemlidir.

İkizler
Bugün toplantı, görüşme ve sosyal ortamlarda aradığınızı bulmanız zorlaşabilir. Şartlar ve olaylar sizin tam olarak beklentilerinizi karşılamayabilir. Gün içinde aşk hayatı ve çocuklarınızla ilişkilerinizde anlayışlı davranmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.

Yengeç
Kendi enerjinizi ve girişken taraflarınızı herkese rahatça ifade edebileceğiniz bugün ikili ilişkilerinizdeki beklentilerinizi minimum seviyede tutmalı ve kaygı enerjisini kendinizden uzaklaştırarak, içsel barışınızı yansıtan tavırlarda bulunmalısınız. Kurumlar ve patronlar ile ilgili problemlere açık bir gündesiniz.

Aslan

Bugün özellikle iş hayatınızdaki görüşmelerinizde şartlarınızı yeterince net olarak belirtmeniz ve kendi çıkarlarınızı koruyan bir tavır göstermeniz önemlidir. Yakın ilişkilerinizde önemli ve hassas konuları bugünden hariç bir günde paylaşmayı tercih etmeniz daha etkili olacaktır.

Başak
Bugün finansal konularla ilgili karışıklar yaşayabilir, beklentilerinizi hemen elde edemeyebilirsiniz. Ruhsal olarak stres ve gerginliklere açık bir zaman diliminden geçtiğiniz için pozitif enerjili kişilerle görüşmeniz, kendinizi sakinleştiren ortamlarda bulunmanız ve maddi konularda risk almamanız örneğin büyük miktarda kredi çekmek gibi, bugün için önemlidir.

Terazi

Bugün ilişkilerle ilgili gösterdiğiniz tolerans ve barışçıl tavra rağmen, karşınıza çıkan insanların problemli davranışları ve agresif tavırları ile karşılaşabilirsiniz. Yakın dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla gerilimlere açık bir günden geçmektesiniz.

Akrep
İş ilişkileriniz ve sağlığınız konusunda özenli olmanız gereken bugün, baş ağrıları ve migren problemleri yaşayabilirsiniz. İş hayatında mücadele, agresiflik ve görüşmelerde beklentilerinizin tam olarak karşılanamaması durumları ile karşılaşabilirsiniz.

Yay

Arkadaş çevreniz ve sosyal ortamlarla ilgili konularda mücadelelere açık olduğunuz bugün, aşk hayatınızda daha toleranslı bir yapı göstermeli, çocuklarınızla ilişkilerinizde onların ani çıkışları ve öfkeli tavırları karşısında bunun geçici bir enerji olduğunun farkına vararak dengeli davranmaya devam etmelisiniz.

Oğlak
Aile ilişkilerinizde mücadelelere açık olduğunuz bugün, aile büyüklerinizle ilişkilerinizde fevri tavırlar, bastırılmış duyguların aniden ortaya çıkması gibi tatsız durumlarla karşılaşabileceğiniz için, içsel dengenizi korumalı, barışçıl bir enerji yaymalısınız.

Kova
Yakın çevre ilişkileriniz, iş görüşmeleriniz, kısa seyahatleriniz ve ilişkilerinizdeki diyaloglarınızda ani gelişebilecek problemlerle karşılaşabilir, beklentilerinizin tam olarak karşılanamadığını fark edebilirsiniz. Bugün şartları zorlamamak faydalı olacaktır.

Balık
Finansal durumunuzla ilgili risk almaktan uzak durmanız gereken bugün, eğer imkanınız varsa alım satım işlerinizi ertelemeniz ve satın alabileceğiniz bir şeyi daha sonraki bir gün almanız faydalı olacaktır. İlişkilerde içinize attıklarınızı öfkeli ve fevri tavırlarla göstermek yerine, sakin ve dengeli tavırlar geliştirmeyi tercih etmelisiniz.