İlişkiler açısından olumlu bir gün

Ruhsal konulara yönelmek, dinlenmek, meditasyon, enerji çalışmalarından faydalanmak ve kendinizi dinleyerek neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için ideal bir gündesiniz.

02.03.2014 Pazar

Gökyüzünde bugün kadın erkek ilişkileri açısından son derece olumlu görünümler hakim. İlişkilerinizde daha fazla bağlılık ve yoğunluk hissedebilir, paylaşımlarınızın daha derin olduğunu fark edebilirsiniz. Esasen bu ruhunuzun paylaşma ve bütünleşme ihtiyacının bir sonucudur. Ruhsal konulara yönelmek, dinlenmek, meditasyon, enerji çalışmalarından faydalanmak ve kendinizi dinleyerek neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için ideal bir gündesiniz. 18.00 sonrasında daha hareketli, aktif, tutkulu ve yeni başlangıçlara açık bir enerji söz konusu olacak.

Koç
Bugün kendinize dinlenmek için vakit ayırabilir, zamanınızı ruhunuza iyi gelecek kişisel gelişim, enerji, meditasyon çalışmaları ile geçirebilir, ailenizle birlikte zaman geçirerek, bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. 18.00 sonrasında çok daha yüksek bir enerjiye sahip olacak, motivasyonunuzu ikili ilişkilerinize yönelteceksiniz.

Boğa
Bugün sosyal ortamlarda daha fazla yer alabilir, arkadaş çevrenizle dinlendirici, sakin ortamlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz bir kursa gidebilir, deniz kenarı bir yerde kısa bir tatil yapabilirsiniz. 18.00’dan sonra yalnız veya ev ortamında olup, dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuz, sakin bir zaman dilimi geçireceksiniz.

İkizler
İkili ilişkilerinizde ruhsal ve dokunsal ihtiyaçlarınızı partnerinize daha net bir şekilde ifade edebileceğiniz bugün, ilişkilerinizi iyileştirmek için fırsatlarınız olacak. Aile büyüklerinizden yoğun destek görebilirsiniz. 18.00 sonrasında etkinlik ve davetlerde yer alabileceğiniz, keyifli bir enerji söz konusu.

Yengeç
Bugün partneriniz ve yakın dostlarınızla birlikte eğitici öğretici faaliyetlere katılabilir, birbirinize daha fazla katkıda bulunabilir, birbirinizden yeni birçok şey öğrenebilirsiniz. Önemli diyaloglar, sevgi dolu paylaşımlar geliştirebileceğiniz gün içinde, yolculuklarınız da gündeme gelebilir. 18.00’dan sonra tutkulu ve yeni başlangıçlara açık bir enerji sergilerken, aile büyüklerinizle ilgili konular gündeme gelebilir

Aslan
Gününüzü inançlarınıza göre dualar, ritüeller veya sadece yalnız kalıp dinlenerek, sessizliğin içindeki huzuru bularak geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde yoğun bağlılık ve bir arada olma isteğinin hakim olduğu bugün, 18.00’dan sonra eşinizle daha kolay iletişim kurabilir, sözlerinizin daha etkili olduğunu görebilirsiniz.

Başak
Aşk, uyum ve romantizmi yoğun şekilde hissedip, ikili ilişkilerinizde mutluluğu paylaşacağınız bugün, kadın erkek ilişkileri açısından muazzam bir gün geçirmektesiniz. 18.00 sonrasında ruhsal paylaşımların dışında partnerinize fiziksel olarak da yakın olmak isteyecek, romantik bir akşam geçirebileceksiniz.

Terazi
Bugün günlük yaşamınızı ilgilendiren rutin işlerinize yönelebilir, evinize yeni bir bitki satın alabilir, kendinizi daha iyi hissettiren eşyalar veya objeler alarak, ev alanınızı yani iç dünyanızı renklendirebilirsiniz. 18.00 sonrasında ikili ilişkilerinizde yeni başlangıçlara açık, devam eden ilişkilerde paylaşımların arttığı bir zaman dilimi söz konusu.

Akrep
Bugün aşk hayatınızda son derece romantik bir gün geçirebilir, partnerinizle kısa gezilere, tatillere katılabilir, ilişkinizi mutlulukla geliştirebilirsiniz. Bekar olanlar için olumlu haberler alabileceğiniz, tekliflere açık bir gündesiniz. Gün boyunca yakın çevre, kısa seyahatler ve iletişim alanlarından şanslarınız olacak.18.00 sonrasında geçici baş ağrısı ve migren problemleri yaşayabilirsiniz.

Yay
Bugün ruhsal olarak kendinizi güvende ve iyi hissettiğiniz, bağlılık duygularınızın arttığı ve geleceğe yönelik beklentilerinizin netleştiği bir gündesiniz. Ailenize zaman ayırabilir, değer verdiğiniz kişilerle evinizde zaman geçirerek huzur ve uyumu hissedebilirsiniz. 18.00 sonrasında aşk hayatınızla ilgili konular önplana çıkacağı için, partnerinizle romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

Oğlak
Bugün olumlu haberler alabilir, kısa gezilere katılabilir, sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirerek, ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Amaçlarınıza daha rahat konsantre olabileceğiniz bugün 18.00 sonrasında ailenize zaman ayırmak ve evde vakit geçirmek için keyifli bir zaman dilimi olacak.

Kova
Güvensizliklerinizi ortadan kaldırabileceğiniz, sevgi dolu etkilerle geçecek olan bugün, kendinize vakit ayırarak ruhunuzun ihtiyaçlarına yönelmeniz ve gerçekte neye ihtiyacınız olduğunu belirleyebilmeniz için ideal bir gündesiniz. 18.00 sonrasında yakın çevrenizle vakit geçirebilir, sosyal ortamlarda bulunabilir, hareketli bir akşam geçirebilirsiniz.

Balık
Enerjinizi en rahat bir şekilde insanlara aktarabileceğiniz, kendinizi rahatça paylaşımda bulunduğunuz kişilere anlatabileceğiniz, arkadaş çevresi ve gruplarla keyifli etkinliklere katılabileceğiniz pozitif bir gündesiniz. 18.00 sonrasında arzu ve isteklerinizin çoğaldığı, ilişkilerle ilgili düşüncelerinizin arttığı bir zaman dilimine girerek, partnerinizle daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz.