Sekiz, durak ve karakol!

Birbirinden çok sevdiğim iki insan. Hatta bence onlara insan bile demek onlara hakaret. Onlar olsa olsa iki melek. Hatta melek bile demek az kalıyor. Bu ikisi bence insanlık tarihinin adeta kendini ortaya koyduğu iki başyapıttır.

Seda Sayan ve Tamer Karadağlı...
Birbirinden çok sevdiğim iki insan. Hatta bence onlara insan bile demek onlara hakaret. Onlar olsa olsa iki melek. Hatta melek bile demek az kalıyor. Bu ikisi bence insanlık tarihinin adeta kendini ortaya koyduğu iki başyapıttır. Her hareketleri büyük bir olay (Bkz. Tamer Bey'in hayat kızlarıyla eğlenmesi), her davranışları örnek alınacak bir hutbe gibi iki güzide insan. Bazen Tamer K.'yı mı daha çok seviyorum Şahin K.'yı mı diye düşünüyorum ve ne oluyor biliyor musunuz? Şahin K. hep kaybediyor. Tamer K. gibi bir erkek güzelinin yanında Bred Pit çok afedersiniz bok yemiştir. Tamer K. keşke Mikelanj zamanında yaşasaydı da kendisinin kusursuz adaleli vücudunu çıplak olarak görebilseydim. Tamer K.'ya yapılan o hunhar şantaj kasetine de ulaşmaya çalışmam sırf bu yüzdendi...
Neyse çok uzattım. Özetle T.K. mükemmel bir insan. Bu biiir. İki. Gelelim Seda Sayan'a, anlaşılan o ki bu dünyanın en güzel Türk kadını olan Seda Hanım da T.K.'nın karşı konulmaz yahşi cazibesine kendini kaptırmış. Şimdi de diyor ki "Tamer beni etobur yaptı...". Neymiş Tamer Bey, sete şiş getiriyormuş! Neymiş Tamer Bey sete kebap getiriyormuş! Seda Sayan da hemen etin dayanılmaz cazibesine kapılmış bu kez. Allahtan Tamer Bey sete başka bi şey getirmiyor... Ne bileyim böcek getirir mesela Tayland mutfağından etkilenip. Ya da sette içkiye abanır. Buradan bu muthiş ikiliye sağlık mutluluk ve bol bol kuyruk yağı öneriyorum. Çok lezzetli!
Ece Gürsel bana da mı Gürsel?
Türkiye'deki en seksi bayan hanımlardan Ece Gürsel'in dövmeleri şu sıralar kuş beyinli magazin basınımızı bayaa bi ilgilendiriyor. Bu dövme haberlerini yazanlar acaba şu yaşa kadar hiç mi dövme görmedi? Nedir bu dövme merakı? Hoş kıçının çatalında böyle melek kanatı olan bayanlarımıza erkek ve ayıcı toplumda (kendimi bu tiksinç kitleden tamamen dışında tutmak istiyorum) 'motorazzi' olarak bakıldığını da düşünürsek, acaba diyorum ki Ece Gürsel'in dövmeleri hakkında yazan/ konuşan magazinazziler de böyle mi düşünüyor? Nedir dertleri? Neymiş efendim Ece'nin kasığında sevgilisinin adının baş harfi yazıyormuş... Bırakın bu işleri, döverim sizi! Kasıkpaşalılar sizi... Bu arada çatal üzeri kanat, melek motifi yapmak da nasıl bir kafaysa, o bayanlarla tanışmak istiyorum. Tanışınca o kafayı yaşamak istiyorum. Çünkü o dövmeler insanın kendisi için değil de sanki eş dost ve arkadaş çevresi için yapılıyor gibi bir inanca sahibim. Bu ülkede inanç özgürlüğü yok mu? Ben de çatal üzeri dövmeye inanıyorum arkadaşım. Çünkü eşini dostunu kendinden çok düşünen bir insan, benim gözümde en süper insandır, en kaymaklı ekmek kadayıfı gibi bir insandır. İnsan güzelidir. Tamer Karadağlı tabii ki daha iyidir ama olsun. Bunu da bulamayanlar var diye düşünenler olabilir. Düşünüyorum, öyleyse yarım.
Düetin şeysi...
Ben oldum olası bu düet müessesesinden kıllandım durdum. Gün oldu Selin Diyon'la tırto bi kemancı düet yaptı, gün geldi, bir marjinal ressamla bir protest şarkıcı düet yaptı, yaptı oğlu yaptı... Şimdilerde de ülkemizde düet duayeni olan birtakım isimler gözüme çarpmıyor değil. Mesela ülkemizin düet virtüözlerinden Mercan Dede, mesela yine düet uzmanı bir Arkın Allen, Özcan Deniz, Burhan Öcal (düetini hatırlamıyorum ama çok düetlik bi tipi var), piyano uzmanlarından da Fahir Atakoğlu ve Fazıl Say aklıma ilk gelenler... Düet işi bi acayip! Bi kere devamlı yanındakinin ününe sığınma şansı tanıyor sana. Sen düette bombaladın diyelim. Kimse sonrasında gelip "Aaa niye sçtın?" diye sormuyor. Çünkü düete gelen de biliyor performans sırasında bi takım acayipliklerin olacağını. Adeta bile bile lades. Sonra bu düet işi çok kârlı. Mutlaka düetin olacağı etkinliğe bilet bitiyor. Bundan sonra başın mı sıkıştı, patlat bi düet... Şanın mı azaldı, yardır bi düet... Demode mi olmaya başladın? Hemen al yanına bi elektorrrink dicey, yap bi miksli düet... Tarz mı değiştireceksin, çöz bi düet bir arabesk şarkıcısıyla... Ben en çok neyi bekliyorum biliyor musunuz? İsmail Türüt'ün düet yapacağı günü. Bence o gün tüm dünyada çok yüksek ve tiz bi ses duyulacak. Dabbetül arz tarzında. Dabbe. Ha, bir de düetleri ayakta alkışlamak lazım. Yoksa o koltuklar kçımıza batar allah muhafaza. Kase kase yoğurt.
Zeynep'in seks günü?
'Zeynep'in 8 Günü' filmi dün vizyona girdi. Film hakkında olmasa da Zeynep'in seks günü hakkında o kadar acayip başlıklarla karşılaştım ki, ne oluyor diye merak etmekten kendimi alamadım. Başlık şu: 'Zeynep'in Sekiz Günü, sevişme sahneleriyle dikkat çekiyor'... Şimdii, ya bu başlığı atan magazinlemeciler hayatlarında hiç birisiyle sevişmemiş ya da filmde harbiden de çok fantastik bir sekiz durumu var. Ne yalan söyleyeyim, gazetemiz internet müdürü Sayın Serdar Kuzucuğum'dan sonra dünyada en geniş erotik içerik arşivine sahip olan bir insan olarak, şu yaşıma kadar neler gördüm neler. Atlı filmler, eşşekli filmler, politikacılı filmler, bayanlı filmler, sigara söndürmeli filmler, solucanlı filmler, duygusal erotik tarzında filmler, hırçın filmler, dudubaz filmler, etli filmler, sütlü filmler, sütsüz (sütyen giymeyen kızların bıldır bıldır oynadığı) filmler, ve daha neler neler... Ama bu filmlerden hiçbiri beni şu 'Zeynep'in Sekiz Günü' kadar merakta bırakmadı. Filmi izledikten sonra bu durumu Sayın Kuzu'yla da paylaşacağım.
Hepinizi Türk Telekom ve Ulaştırma Bakanlığı'nın sansürlediği ayıpçı sitelerin salonlarında seviyorum. Bastibeyb!