Öfkeli berber: Saçını 1250 dolara kestim

ABD'de 2008 başkanlık seçiminin Demokrat adayı John Edwards'ın bir saç kesimi için 400 dolar ödediği söylenen kuaförü John Torrenueva fena patladı.

WASHINGTON - ABD'de 2008 başkanlık seçiminin Demokrat adayı John Edwards'ın bir saç kesimi için 400 dolar ödediği söylenen kuaförü John Torrenueva fena patladı. Edwards'ın rakam fazla bulunup tepki çekince kendisinden 'O adam' diye bahsedip kuaföre kaç para ödendiğini bilmediğini iddia etmesine sinirlenen Torrenueva, Demokrat adayın 'gerçek güzellik faturasını' açıkladı: "Bir kez Atlanta'da basit bir saç kesimi için Edwards'tan 1250 dolar aldım."
Torrenueva, mayısta Forbes dergisi anketinde, 'en yakışıklı aday' seçilen Edwards'a aynı zamanda kırgındı: "2003'te Los Angeles'ta bir otelde stilistler ve modacılarla Edwards'ın imajı üzerine toplandık. Sonra 16 kez Edwards'ın saçını kestim. Onu yakışıklı, güçlü ve doğal göstermeye çalıştık. Bizim işimiz bu. Arkadaş olduğumuzu sanıyordum. Ancak hayal kırıklığına uğradım. Benim için 'O adam' demesi beni kırdı. Bu söz, canımı acıttı..." 'Tarz düşkünü' Edwards, eşine kanser teşhisi konulmasının ertesi günü saçlarını kestirmesiyle de tepki çekmişti. (Independent)