Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
YOZGAT (AA) - AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, AK Parti'ye teveccühün her geçen gün arttığını söyledi.Soysal, Yozgat İl Teşkilatında AA...

YOZGAT (AA) - AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, AK Parti 'ye teveccühün her geçen gün arttığını söyledi.

Soysal, Yozgat İl Teşkilatında AA muhabirine yaptığı açıklamada, seçime sayılı günler kala seçim çalışmalarını hızlandırdıklarını belirtti.

7 Haziran seçimleri sonrası yaşanan belirsizliğin seçmen tarafından iyi analiz edildiğini ifade eden Soysal, "Erken seçim kararı alındığı günden beri ülkemizin her tarafında seçim çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Bu çalışmalar neticesinde seçmenin AK Parti'ye teveccühünün arttığını gördük" dedi.

TBMM 'de Yozgat'ın 4 milletvekili ile temsil edildiğini hatırlatan Soysal, "Yozgat'tan 3 milletvekili AK Parti'den şu anda mecliste. İnşallah 1 Kasım seçiminde 4 milletvekilinin 4'ü de AK Parti'den çıkacaktır. Buna yürekten inanıyoruz. Yozgat merkez dahil olmak üzere, 13 ilçede yapmış olduğumuz çalışmalar ve ziyaretlerimizde bunu gördük. Halkımız artık 7 Haziran sonrası yaşanan belirsizliği ve koalisyon hükümetlerini istemiyor. İnşallah, 1 Kasım'da yapılacak seçimde AK Parti 13 yıldır olduğu gibi tekrar tek başına iktidar olacak" diye konuştu.