1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
ZONGULDAK (AA) - Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilcisi  Kadir Bacıoğlu, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü"nde çalışanların sorunlarını dile...

ZONGULDAK (AA) - Türkiye Kamu -Sen Zonguldak İl Temsilcisi  Kadir Bacıoğlu, " 1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü"nde çalışanların sorunlarını dile getirileceğini bildirdi.

Bacıoğlu, bir restoranda gazetecilere yaptığı açıklamada, mutlu bir geleceğin kapılarını açacak tek anahtarın birlik, beraberlik ve kardeşlik olduğunu söyledi.

Birlik ve dayanışma ruhunun güç verdiğini ifade eden Bacıoğlu, şunları kaydetti:

"1 Mayıs hesaplaşma günü değil, çalışanların sorunlarının gündeme taşındığı ve çözümlerin bulunduğu gün olmalıdır. Ülkemizi gerginliğe sürükleyerek, memurun, işçinin, emeklinin sorunlarını hasır altı edenler, çalışanlara ve sendikacılığa en büyük darbeyi vurmaktadır. Baharın kurumuş dallara hayat verdiği gibi 1 Mayıs'ta çalışanın mücadelesine yeni bir soluk, yeni bir hayat verecektir. Güzel ülkemin dört bir yanından yayılan coşku, kardeşliğimizin eseri, geleceğimizin teminatıdır. Tüm kamu çalışanlarını 1 Mayıs'ı bayram havasında kutlamak üzere alanlarda olmaya davet ediyorum." 


  ETİKETLER:

  1 Mayıs

  ,

  Türkiye

  ,

  ZONGULDAK

  ,

  hayat

  ,

  Kamu

  ,

  Birlik