10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
ZONGULDAK (AA) - Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.Şahin, mesajında,...

ZONGULDAK (AA) - Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Şahin, mesajında, gazetecilerin topluma ışık tuttuğunu belirtti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nün basın çalışanlarının kendi haklarına sahip çıktığı, çalışma koşullarının yasal güvence altına alınması için verdikleri hak arama mücadelesinin başarıyla sonuçlandırıldığı bir gün olduğunu anlatan Şahin, şunları kaydetti:

"Gazetecilik mesleği, önemli bir kamu hizmetinin yanında insanlık için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Bu mesleği icra eden değerli arkadaşlarımız, mesleklerinin gerekli kıldığı sorumlulukları yerine getirirken fedakarca görevlerini yapmaktadırlar. Gazeteciler, toplumun gözü, kulağı ve sesi konumundadır ve doğru, ilkeli ve tarafsız haberleri ile topluma ışık tutarlar. Bölgemizde yapılan her türlü çalışmanın kamuoyuna aktarılmasında yerel basının katkısı büyük önem taşımaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, şehrimizde zor koşullarda, hassasiyetle görevlerini yerine getiren, medyamızın her türlü kolunda çalışan değerli gazetecilerimiz başta olmak üzere tüm basın mensuplarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlarım."


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Kamu

  ,

  Belediye