24 Kasım Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Günü
24 Kasım Öğretmenler Günü
- Alaplı'da kutlama mesajları yayımlandı

ZONGULDAK (AA) - Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, AK  Parti İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ve CHP İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Tekin, mesajında, eğitimin herhangi bir ögesindeki aksamanın gelecekte yaşanacak sorunların kaynağı olacağını belirterek, "Yaşadığı tüm sıkıntı ve aksaklıklara rağmen, büyük bir inanç ve özveriyle yarının dünyasını kuracak çocuklarımızı ve gençlerimizi yetiştirmeye devam eden, ülkemizin dört bir yanında ilim ve irfan öncüsü olarak görev yapan, ülkemizin geleceğine ışık tutan bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum" ifadesini kullandı.

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz da nesil yetiştirmeyen, bilgiye ve insanlara yatırım yapmayan milletlerin yok olmaya ve başkalarının sömürüsü altına girmeye mahkum olduğunu anlattı.

CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun ise Türkiye 'nin muasır medeniyetler seviyesine çıkmak için attığı her adımda öğretmenlerin katkısının yadsınamayacağını kaydetti.