AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yavuz'dan ziyaret

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yavuz'dan ziyaret
AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yavuz'dan ziyaret
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar'ı...

ZONGULDAK (AA) ? AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar'ı TBMM'de ziyaret etti.

Yavuz, yaptığı açıklamada, milletvekillerini yemin törenin ardından yönetim kurulu üyeleriyle ziyaret ettiklerini söyledi

Ziyaretlerde Alaplı'da devam eden projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını ifade eden Yavuz,  şunları kaydetti:

"Bizim için çok önemli olan Gümeli beldesindeki baraj inşaatı süreci hakkında milletvekillerimizden bilgiler aldık. İlçemizde yeni yapılması planlanan okul inşaatları için önemli mesafeler kat edilmiştir. İmam Hatip Lisesi şu anda proje aşamasında tamamlanmasını bekliyoruz.  Çatak Ortaokulu projesi hazırlandı. Önümüzdeki yıl için de inşallah okul sorunlarını çözüme kavuşturmak istiyoruz. Yeni hayata geçecek olan projelerimiz var. Alaplı OSB ve ıslah OSB bölgesinde çalışmalar son aşamaya gelmiş durumda. Sayın milletvekillerimizle ilçemiz daha iyi yerlere getireceğiz."