AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Çakır'dan inceleme

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Çakır'dan inceleme
AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Çakır'dan inceleme
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı'da yapımı devam  PTT yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu.Çakır,...

ZONGULDAK (AA) - AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı'da yapımı devam  PTT yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Çakır, incelemelerin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, belde ve köylere AK Parti iktidarının büyük önem verdiğini, vatandaşların yaşayabileceği aksaklıkların çözülmesinin yanı sıra yaşamlarını kolaylaştırıcı adımlar atıldığını söyledi.

Bölgeye yatırımların aralıksız sürdüğünü anlatan Çakır, şöyle konuştu:

"Ormanlı beldemize yapılan hizmetler ortada, beldelerimiz artık AK Parti iktidarı ile büyük, farklı ve değişik hizmetler almaya başladı. Bu hizmetler vatandaşlarımız tarafından yakından takip ediliyor ve takdir ediliyor. Bizlerde tamamlanmak üzerine olan yeni PTT binasının buraya kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Ormanlı'ya yakışır bir bina ortaya çıktı"

PTT Ormanlı Şube Müdürü Yunus Bal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek sadece Ormanlı beldesine değil, civar köylerdeki vatandaşlara da hizmet verdiklerini kaydetti.