AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Çakır'dan inceleme

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Çakır'dan inceleme
AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Çakır'dan inceleme
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, ilçeye bağlı Ramazanlı köyünde devam eden asfalt çalışmalarını inceledi.Çakır,...

ZONGULDAK (AA) - AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, ilçeye bağlı Ramazanlı köyünde devam eden asfalt çalışmalarını inceledi.

Çakır, gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti iktidarının belde ve köylere büyük önem verdiğini, ilçe genelinde hizmetleri eşit bir şekilde bölüştürdüklerini söyledi.

Köylerde 90 kilometre asfalt 150 bin metrekare de kilitli parke taş döşeneceğini anlatan Çakır, şöyle konuştu:

"Köylerimize bu yıl 150 bin metrekare parke vermeyi planlıyoruz. Bu parkelerin yarısını olan 75 bin metrekareyi ihtiyaca göre köylerimize dağıttık. Diğer yarısını da vermeye devam ediyoruz.  Gerek yol, gerekse su sorunu noktasında elimizden geleni yapacağız. Bunlar medeniyettir. Nitekim Zonguldak'ta asfalt olarak en öne çıkan ilçeyiz. AK Parti , ülkemizde iktidara geldiği günden beri her türlü hizmeti kırsala taşımanın gayreti içinde olmuştur. Tüm köylerimiz eksik kalmış sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Şehir merkezimizde ne varsa, köylerimizde de o hizmetler olacak."

Çakır, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu'na desteklerinden ötürü de teşekkür etti.