AK Parti Milletvekili Çaturoğlu'ndan ziyaretler

AK Parti Milletvekili Çaturoğlu'ndan ziyaretler
AK Parti Milletvekili Çaturoğlu'ndan ziyaretler
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu'nu ziyaret etti.Çaturoğlu, beraberindeki Ereğli...

ZONGULDAK (AA) ? AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu'nu ziyaret etti.

Çaturoğlu, beraberindeki Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, İl Genel Meclis üyeleri, Belediye Meclisi üyeleri ve partililerle gerçekleştirdiği ziyarette, birlik ve beraberlik içerisinde bölgeye en iyi hizmeti getirmek için çalışacaklarını belirtti.

Yaklaşık 7 aydır alanlarda seçim çalışmalarını sürdürdüklerini anlatan Çaturoğlu, "yarın seçim olacakmış gibi halk ile iç içe aktivitelerimize devam ettik" dedi.

Ereğli Devlet Hastanesi eski arazisinin Bülent Ecevit Üniversitesine devir edilmesinin ardından Ereğli Belediyesi ile Ticaret ve Sanayi Odası'nın ortak proje yürüttüğünü ifade eden Çaturoğlu şunları söyledi:

"Proje ve maket çalışmaları sürüyor. 2016 yılında da inşaatının başlamasını planlıyoruz. Bu proje Ereğli'nin önünü açacak projelerden biri. İlk etapta öğrenci sayısını 10 binlere çıkaracak daha sonra da toplam nüfusun yüzde 10'u diye bir kriterimiz var, inşallah 17 bin 500 mertebesine ulaşma noktasında çalışmalarımızı el birliği içerisinde sürdüreceğiz"

Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Çaturoğlu ve beraberindekiler daha sonra Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi, Esnaf Kefalet Kooperatifi, Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünü de ziyaret etti.