AK Parti Zonguldak milletvekillerinden teşekkür ziyareti

AK Parti Zonguldak milletvekillerinden teşekkür ziyareti
AK Parti Zonguldak milletvekillerinden teşekkür ziyareti
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, partilerinin  Alaplı İlçe Başkanlığına...

ZONGULDAK (AA) ? AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, partilerinin  Alaplı İlçe Başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Çaturoğlu, yaptığı konuşmada, Türk halkının kendine hizmet edeni baş tacı yaptığı söyledi. 

Parti olarak seçimlerden her zaman gerekli dersi çıkarttıklarını anlatan Çaturoğlu, "Alaplı 1 Kasım seçimlerinde özel bir alkışı hak ediyor. Yüzde 60 oy oranıyla bugüne kadar alınan en büyük oy oranı ulaştık. Alaplı kardeşlerimize ve seçmenlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

Özbakır  da 7 aydır sahalarda olduğunu belirterek, "Sahadan hiç ayrılmadık ve yılmadık hep birlikte çalıştık. Biz bunu hak ettik. 1 Kasım'a kadar sizler bizi sırtınızda taşıdınız, şimdi biz sizi sırtımızda taşıyacağız" diye konuştu. 

Ziyarete, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, belde ve ilçe başkanları, İl genel ve belediye meclisi üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.